Końcowe wyniki zawodów                                           2015-02-28 12:12:15
                               Test "SprawdŸ się sam"
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K           6.0km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Jurek Dagmara            Korona Pabianice     KOR             31.00  +      0.00
  2.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E71             33.10  +      2.10
  3.Wojtczak-Luter Anna      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             39.54  +      8.54
  4.Sztranek Iwona           UKS Azymut Pabianice E71             40.04  +      9.04
  5.Nowogrodzka Magdalena    UKS Azymut Pabianice E71             42.42  +     11.42
    Pola Magdalena           Indywidualnie        IND         DNF               
    Caban Dorota             Indywidualnie        IND         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         4.0km    0m 3k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.KOŁODZIEJCZYK MARTA      UKS Azymut Pabianice E71             19.56  +      0.00
  2.Krempińska Julia         UKS Azymut Pabianice E71             22.33  +      2.37
  3.Gola Martyna             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             26.13  +      6.17
  4.SELIGA MARTYNA           UKS Azymut Pabianice E71             29.44  +      9.48
    Oliwia Papiernik         UKS Azymut Pabianice E71         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.0km    0m 3k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Block Amelia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             20.37  +      0.00
  2.Gielec Zuzanna           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             24.14  +      3.37
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Królik Kinga             UKS Azymut Pabianice E71             24.06  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: K18         6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wiecha Dominika          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             28.01  +      0.00
  2.Fortuniak Weronika       UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             29.53  +      1.52
  3.Jaœkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E71             31.26  +      3.25
  4.Filipowska Aleksandra    UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             31.49  +      3.48
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stankiewicz Agata        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             25.59  +      0.00
  2.KaŸmierczak Aneta        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             27.28  +      1.29
  3.GwóŸdŸ Ewa               UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             27.49  +      1.50
  4.Pabich Maria             UKS Azymut Pabianice E71             29.49  +      3.50
 
Końcowe wyniki zawodów: M           6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Arendt Łukasz            Indywidualnie        IND             25.32  +      0.00
  2.Krempiński Piotr         UKS Azymut Pabianice E71             28.07  +      2.35
  3.Korczyński Stanisław     RYSIOTEAM            RYS             28.28  +      2.56
  4.Sztranek Paweł           UKS Azymut Pabianice E71             29.19  +      3.47
  5.Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             29.45  +      4.13
  6.Baranowski Bogumił       Indywidualnie        IND             30.12  +      4.40
  7.GULA TOMEK               RYSIOTEAM            RYS             30.31  +      4.59
  8.Młynarczyk Piotr         Indywidualnie        IND             31.23  +      5.51
  9.Jachowicz Marcin         UKS Azymut Pabianice E71             31.25  +      5.53
 10.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower ROW             31.45  +      6.13
 11.Wojtasik Paweł           RYSIOTEAM            RYS             32.12  +      6.40
 12.KOŁODZIEJCZYK GRZEGORZ   UKS Azymut Pabianice E71             32.37  +      7.05
 13.Płóciennik Krzysztof     UKS Azymut Pabianice E71             34.23  +      8.51
 14.Lisiak Paweł             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             35.56  +     10.24
 15.Dobijański Grzegorz      Indywidualnie        IND             36.28  +     10.56
 16.Błšdek Witold            Park Run ŁódŸ        PRL             37.31  +     11.59
 17.Tłokiński Adam           MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             39.27  +     13.55
 18.MAZUREK KRZYSZTOF        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             39.43  +     14.11
    Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E17         NKl               
    Andrzejczak Dariusz      AGB Active Runners   AGB         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         4.0km    0m 3k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nowogrodzki Jakub        UKS Azymut Pabianice E71             18.18  +      0.00
  2.Sztranek Jan             UKS Azymut Pabianice E71             19.18  +      1.00
  3.Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             21.24  +      3.06
  4.Jachowicz Jan            UKS Azymut Pabianice E71             23.09  +      4.51
  5.Palczyński Sebastian     UKS Azymut Pabianice E71             35.19  +     17.01
    Jachowicz Jakub          UKS Azymut Pabianice E71         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olasik Roman             MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             29.04  +      0.00
  2.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E71             31.19  +      2.15
    Deszcz Michał            MKS Metalowiec ŁódŸ  E17         DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         6.0km    0m 5k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E71             24.22  +      0.00
  2.Płóciennik Konrad        UKS Azymut Pabianice E71             25.06  +      0.44
  3.Tłokiński Jakub          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             28.51  +      4.29
  4.Zajšc Dawid              UKS Azymut Pabianice E71             29.24  +      5.02
 
Końcowe wyniki zawodów: M18         8.0km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             33.32  +      0.00
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         8.0km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Olejnik Michał           WKS Grunwald Poznań/ P69             28.08  +      0.00
  2.Charuba Łukasz           UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             29.26  +      1.18
  3.Paszyński Piotr          UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             29.46  +      1.38
  4.Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E71             30.26  +      2.18
  5.Rzeńca Krzysztof         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             31.20  +      3.12
  6.Pietrowski Szymon        KS Koniec Kiepszczen KSK             31.49  +      3.41
  7.Fijałkowski Mateusz      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17             35.44  +      7.36
  8.Kossowski Igor           Indywidualnie        IND             35.50  +      7.42
  9.Pabich Tomasz            UKS Azymut Pabianice E71             36.08  +      8.00
 10.Markowiak Daniel         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75             39.01  +     10.53
 11.Marciniak Patryk         UKS Azymut Pabianice E71             39.29  +     11.21
 12.Zajšczkowski Mikołaj     Indywidualnie        IND             39.41  +     11.33
 13.Bednarczyk Bartosz       RYSIOTEAM            RYS             40.20  +     12.12
 14.Gšsiorowski Arek         Indywidualnie        IND             49.13  +     21.05
    Lesień Adam              mFundacja mBanku     BAN         DNF               
    Pabich Mariusz           UKS Azymut Pabianice E71         DNF               
    Tosik Witold             UKS Azymut Pabianice E71         DNF