Wyniki zawodów z miedzyczasami                                                                                                                2015-03-21 14:22:12
                                                                    XIII ZnO Powitanie Wiosny
===PRO SPORT Piotr Paszynski=======================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K10         1.4km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-50      3-61      4-56      5-60      6-99    
  1 Gielec Julia                   22.08  2.07/1*   6.30/1*   7.59/1*  17.12/1*  20.56/1*  21.47/1*  22.08/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.07/1*   4.23/1*   1.29/1*   9.13/1*   3.44/1*   0.51/1*   0.21/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12         2.3km    0m 8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-52      3-51      4-59      5-53      6-60      7-55      8-99    
  1 Krempińska Julia               17.42  1.08/2    3.13/2    6.45/1*   8.06/1*  11.45/1*  14.55/1*  16.05/1*  17.16/1*  17.42/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  1.08/2    2.05/2    3.32/1*   1.21/1*   3.39/1*   3.10/1*   1.10/1*   1.11/2    0.26/5  
  2 Gola Martyna                   23.01  2.47/3    5.44/3    9.41/2   11.39/2   15.56/2   19.10/2   21.01/2   22.38/2   23.01/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.47/3    2.57/4    3.57/2    1.58/4    4.17/2    3.14/2    1.51/3    1.37/3    0.23/2  
  3 Hasiura Anna                   35.39  3.28/4    6.06/4   15.02/4   16.39/3   22.35/3   25.52/3   33.06/3   35.16/3   35.39/3  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   3.28/4    2.38/3    8.56/4    1.37/3    5.56/4    3.17/3    7.14/5    2.10/5    0.23/2  
  4 Bukowian Wiktoria              41.32  9.23/5   12.30/5   21.13/5   22.49/4   28.32/4   32.12/4   39.13/4   41.09/4   41.32/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   9.23/5    3.07/5    8.43/3    1.36/2    5.43/3    3.40/5    7.01/4    1.56/4    0.23/2  
  5 Kołodziejczyk Marta            44.03  1.00/1*   2.53/1*  13.56/3   28.21/5   37.56/5   41.16/5   42.33/5   43.43/5   44.03/5  
    UKS Azymut Pabianice                  1.00/1*   1.53/1*  11.03/5   14.25/5    9.35/5    3.20/4    1.17/2    1.10/1*   0.20/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14         4.0km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-39      3-33      4-36      5-50      6-61      7-56      8-55      9-99    
  1 Block Amelia                   33.34  5.19/1*   7.49/1*  13.23/1*  15.58/1*  25.30/1*  26.35/1*  29.21/1*  32.15/1*  33.14/1*  33.34/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.19/1*   2.30/1*   5.34/1*   2.35/1*   9.32/4    1.05/1*   2.46/1*   2.54/1*   0.59/1*   0.20/1* 
  2 Gielec Zuzanna                 42.10  6.55/2   10.49/2   20.43/2   25.44/2   31.29/2   32.47/2   36.13/2   40.37/2   41.46/2   42.10/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.55/2    3.54/2    9.54/3    5.01/5    5.45/1*   1.18/3    3.26/2    4.24/4    1.09/3    0.24/2  
  3 Cygan Agata                    48.31  8.18/3   13.03/3   24.31/3   29.43/3   37.32/4   38.51/3   43.02/3   46.47/3   48.05/3   48.31/3  
    SP 101 ŁódŸ                           8.18/3    4.45/4   11.28/4    5.12/6    7.49/3    1.19/4    4.11/3    3.45/2    1.18/4    0.26/4  
  4 Płóciennik Maria               52.16  9.46/5   17.31/6   27.00/4   30.55/4   37.21/3   38.56/4   43.32/4   50.18/4   51.49/4   52.16/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   9.46/5    7.45/6    9.29/2    3.55/2    6.26/2    1.35/5    4.36/5    6.46/5    1.31/5    0.27/5  
  5 Mstowska Julia                 66.24  9.41/4   13.48/4   33.59/6   38.25/6   54.37/6   55.53/6   60.15/6   64.21/5   65.54/5   66.24/5  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   9.41/4    4.07/3   20.11/6    4.26/3   16.12/6    1.16/2    4.22/4    4.06/3    1.33/6    0.30/6  
  6 Mamos Magda                    66.25  9.59/6   17.11/5   29.36/5   34.17/5   45.19/5   47.07/5   52.28/5   64.55/6   66.01/6   66.25/6  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   9.59/6    7.12/5   12.25/5    4.41/4   11.02/5    1.48/6    5.21/6   12.27/6    1.06/2    0.24/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16         5.6km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-49      3-39      4-33      5-36      6-37      7-33      8-38      9-35     10-34     11-31     12-32    
                                      13-55     14-99    
  1 Proga Agnieszka                73.06  1.14/1*   7.43/1*  12.02/1*  19.20/1*  22.46/1*  27.53/1*  32.49/1*  43.16/1*  50.25/1*  55.36/1*  60.54/1*  63.49/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.14/1*   6.29/1*   4.19/1*   7.18/1*   3.26/1*   5.07/1*   4.56/1*  10.27/1*   7.09/1*   5.11/1*   5.18/1*   2.55/1* 
                                         71.40/1*  72.46/1*  73.06/1* 
                                          7.51/1*   1.06/1*   0.20/1* 
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18         6.9km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-39      3-42      4-43      5-41      6-40      7-44      8-45      9-46     10-57     11-47     12-48    
                                      13-49     14-37     15-33     16-54     17-55     18-99    
  1 Jaœkiewicz Magdalena           52.50  6.22/3    9.22/3   11.28/2   13.32/2   15.14/2   17.25/2   18.46/2   21.49/2   24.51/2   24.42/2   27.32/2   32.55/2  
    UKS Azymut Pabianice                  6.22/3    3.00/3    2.06/2    2.04/2    1.42/2    2.11/2    1.21/1*   3.03/3    3.02/1*       /     2.50/1*   5.23/2  
                                         35.40/2   40.22/2   43.26/2   49.10/2   51.29/1*  52.30/1*  52.50/1* 
                                          2.45/1*   4.42/1*   3.04/1*   5.44/1*   2.19/1*   1.01/1*   0.20/2  
  2 Fortuniak Weronika             53.07  5.47/1*   8.38/1*  10.31/1*  12.07/1*  13.35/1*  15.39/1*  17.15/1*  19.21/1*  22.39/1*  22.29/1*  25.32/1*  30.21/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.47/1*   2.51/1*   1.53/1*   1.36/1*   1.28/1*   2.04/1*   1.36/3    2.06/1*   3.18/2        /     3.03/2    4.49/1* 
                                         33.50/1*  38.53/1*  42.36/1*  48.40/1*  51.39/2   52.49/2   53.07/2  
                                          3.29/2    5.03/2    3.43/2    6.04/2    2.59/2    1.10/3    0.18/1* 
  3 Filipowska Aleksandra          61.12  6.08/2    8.59/2   11.56/3   14.20/3   16.26/3   18.44/3   20.12/3   22.36/3   26.04/3   25.55/3   29.08/3   35.07/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.08/2    2.51/1*   2.57/3    2.24/3    2.06/3    2.18/3    1.28/2    2.24/2    3.28/3        /     3.13/3    5.59/3  
                                         39.54/3   45.46/3   50.11/3   56.16/3   59.40/3   60.48/3   61.12/3  
                                          4.47/3    5.52/3    4.25/3    6.05/3    3.24/3    1.08/2    0.24/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K21         8.0km    0m 21k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-36      2-39      3-43      4-41      5-42      6-43      7-40      8-45      9-46     10-57     11-47     12-48    
                                      13-49     14-33     15-38     16-37     17-33     18-35     19-54     20-55     21-99    
  1 KaŸmierczak Aneta              59.39  3.21/1*   8.09/1*  12.29/1*  14.22/1*  16.07/1*  18.35/1*  19.59/1*  22.29/1*  25.24/1*  25.12/1*  28.03/1*  32.32/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.21/1*   4.48/1*   4.20/3    1.53/2    1.45/3    2.28/4    1.24/2    2.30/1*   2.55/1*       /     2.51/1*   4.29/1* 
                                         34.59/1*  40.32/1*  42.03/1*  44.15/1*  48.19/1*  50.43/1*  55.30/1*  58.21/1*  59.19/1*  59.39/1* 
                                          2.27/1*   5.33/1*   1.31/1*   2.12/1*   4.04/4    2.24/1*   4.47/1*   2.51/2    0.58/1*   0.20/1* 
  2 Białkowska Aneta               65.53  3.45/2    9.08/3   13.29/3   15.20/2   16.54/2   19.09/2   20.46/2   23.47/2   27.54/3   27.50/3   31.04/3   36.09/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.45/2    5.23/3    4.21/4    1.51/1*   1.34/2    2.15/3    1.37/3    3.01/4    4.07/4        /     3.14/3    5.05/3  
                                         39.20/3   45.36/3   47.21/2   49.35/2   52.55/2   55.56/2   61.40/2   64.27/2   65.32/2   65.53/2  
                                          3.11/3    6.16/3    1.45/2    2.14/3    3.20/1*   3.01/3    5.44/3    2.47/1*   1.05/4    0.21/3  
  3 Œcieszko Natalia               68.12  3.46/3    9.24/4   13.18/2   15.39/3   17.12/3   19.57/3   21.12/3   23.58/3   27.30/2   27.22/2   30.26/2   35.48/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.46/3    5.38/4    3.54/2    2.21/4    1.33/1*   2.45/5    1.15/1*   2.46/2    3.32/2        /     3.04/2    5.22/4  
                                         38.48/2   44.50/2   47.25/3   49.38/3   53.06/3   58.14/3   63.12/3   66.54/3   67.52/3   68.12/3  
                                          3.00/2    6.02/2    2.35/3    2.13/2    3.28/3    5.08/5    4.58/2    3.42/5    0.58/1*   0.20/1* 
  4 Ławniczak Sabina               72.00  3.56/4    8.53/2   15.11/5   17.32/5   19.22/5   21.23/5   24.01/5   26.52/5   32.02/5   32.02/5   35.22/5   40.13/4  
    UKS Azymut Pabianice                  3.56/4    4.57/2    6.18/5    2.21/4    1.50/4    2.01/1*   2.38/5    2.51/3    5.10/5        /     3.20/4    4.51/2  
                                         43.45/4   50.13/4   52.48/4   55.25/4   58.48/4   61.46/4   67.45/4   70.37/4   71.37/4   72.00/4  
                                          3.32/5    6.28/4    2.35/3    2.37/4    3.23/2    2.58/2    5.59/4    2.52/3    1.00/3    0.23/4  
  5 Biniecka Małgorzata            76.17  4.29/5   10.58/5   13.55/4   16.14/4   18.07/4   20.13/4   22.02/4   26.33/4   30.29/4   30.40/4   34.17/4   40.53/5  
    UKS Azymut Pabianice                  4.29/5    6.29/5    2.57/1*   2.19/3    1.53/5    2.06/2    1.49/4    4.31/5    3.56/3    0.11/1*   3.37/5    6.36/5  
                                         44.07/5   50.58/5   53.56/5   57.12/5   61.56/5   65.13/5   71.36/5   74.34/5   75.52/5   76.17/5  
                                          3.14/4    6.51/5    2.58/5    3.16/5    4.44/5    3.17/4    6.23/5    2.58/4    1.18/5    0.25/5  
    Vakant                     DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35         4.0km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-39      3-33      4-38      5-34      6-35      7-31      8-32      9-55     10-99    
  1 Konc Katarzyna                 45.44  7.03/2   10.20/1*  16.58/1*  21.42/2   24.56/1*  33.28/2   37.22/2   39.28/2   44.17/1*  45.22/1*  45.44/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  7.03/2    3.17/1*   6.38/1*   4.44/3    3.14/1*   8.32/4    3.54/2    2.06/1*   4.49/2    1.05/1*   0.22/1* 
  2 Sztranek Iwona                 47.35  7.01/1*  11.01/2   19.03/2   21.36/1*  25.32/2   28.16/1*  32.34/1*  35.15/1*  45.57/2   47.07/2   47.35/2  
    UKS Azymut Pabianice                  7.01/1*   4.00/3    8.02/2    2.33/2    3.56/3    2.44/1*   4.18/3    2.41/3   10.42/6    1.10/3    0.28/4  
  3 Deredos Nina                   49.08  9.33/5   12.59/4   21.39/3   24.08/3   27.51/3   36.47/3   40.34/3   42.47/3   47.31/3   48.40/3   49.08/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     9.33/5    3.26/2    8.40/3    2.29/1*   3.43/2    8.56/5    3.47/1*   2.13/2    4.44/1*   1.09/2    0.28/4  
  4 Wojtczak Luter Anna            59.54  7.26/3   12.23/3   21.45/4   28.28/4   32.38/4   39.44/4   45.25/4   48.35/4   58.02/4   59.27/4   59.54/4  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   7.26/3    4.57/4    9.22/4    6.43/4    4.10/4    7.06/3    5.41/4    3.10/4    9.27/4    1.25/4    0.27/2  
  5 Wiatrowska Hanna               76.21 11.37/6   16.53/6   30.57/5   41.02/5   48.51/5   52.54/5   59.42/5   63.51/5   72.59/5   75.18/5   76.21/5  
    LO LOKOS ŁódŸ                        11.37/6    5.16/5   14.04/5   10.05/5    7.49/7    4.03/2    6.48/5    4.09/6    9.08/3    2.19/5    1.03/7  
  6 Morawska Małgorzata           107.04 15.16/7   22.17/7   37.37/7   59.19/6   66.13/6   82.42/6   89.42/6   93.34/6  103.33/6  106.18/6  107.04/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                    15.16/7    7.01/7   15.20/6   21.42/6    6.54/6   16.29/7    7.00/6    3.52/5    9.59/5    2.45/7    0.46/6  
  7 Jędrzejczyk Kamila            168.25  9.20/4   15.26/5   32.03/6   64.56/7   70.46/7   85.08/7  105.08/7  124.00/7  165.26/7  167.58/7  168.25/7  
    AON Warszawa                          9.20/4    6.06/6   16.37/7   32.53/7    5.50/5   14.22/6   20.00/7   18.52/7   41.26/7    2.32/6    0.27/2  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M10         1.4km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-50      3-61      4-56      5-60      6-99    
  1 Lisiak Adam                    15.35  1.50/1*   5.26/1*   6.34/1*  11.59/1*  14.23/1*  15.14/1*  15.35/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.50/1*   3.36/1*   1.08/1*   5.25/1*   2.24/1*   0.51/2    0.21/1* 
  2 Jachowicz Jakub                18.38  1.59/2    7.00/2    9.05/2   14.55/2   17.26/2   18.16/2   18.38/2  
    UKS Azymut Pabianice                  1.59/2    5.01/2    2.05/2    5.50/2    2.31/2    0.50/1*   0.22/2  
  3 Słomczyński Filip              70.30 12.18/3   26.55/3   35.58/3   46.45/3   67.27/3   69.50/3   70.30/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                    12.18/3   14.37/3    9.03/3   10.47/3   20.42/3    2.23/3    0.40/3  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12         2.3km    0m 9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-52      3-59      4-51      5-53      6-56      7-60      8-55      9-99    
  1 Sztranek Jan                   16.36  1.13/1*   3.15/1*   5.42/1*   6.56/1*  10.12/1*  10.55/1*  12.49/1*  15.22/1*  16.15/1*  16.36/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  1.13/1*   2.02/1*   2.27/1*   1.14/1*   3.16/1*   0.43/1*   1.54/3    2.33/2    0.53/1*   0.21/1* 
  2 Słomczyński Ignacy             19.48  1.29/3    3.33/3    6.25/2    7.55/2   12.00/2   13.12/2   15.51/2   18.10/2   19.22/2   19.48/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.29/3    2.04/2    2.52/2    1.30/4    4.05/4    1.12/4    2.39/4    2.19/1*   1.12/4    0.26/3  
  3 Bartos Zbigniew                22.02  1.21/2    3.27/2    8.00/3    9.23/3   13.20/3   14.26/3   16.15/3   20.39/3   21.38/3   22.02/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.21/2    2.06/3    4.33/4    1.23/2    3.57/2    1.06/3    1.49/1*   4.24/3    0.59/3    0.24/2  
  4 Jachowicz Jan                  25.08  2.03/4    6.31/4   11.03/4   12.26/4   16.23/4   17.28/4   19.19/4   23.44/4   24.42/4   25.08/4  
    UKS Azymut Pabianice                  2.03/4    4.28/4    4.32/3    1.23/2    3.57/2    1.05/2    1.51/2    4.25/4    0.58/2    0.26/3  
    Mstowski Adrian            NKl       19.55/    25.43/    34.33/         /    45.04/         /         /    60.34/    63.36/    64.14/   
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  19.55/     5.48/     8.50/         /         /         /         /         /     3.02/     0.38/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14         4.2km    0m 12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-39      3-37      4-33      5-36      6-50      7-61      8-53      9-56     10-60     11-55     12-99    
                                     
  1 Rzeńca Piotr jr                27.09  4.20/1*   6.33/1*  10.53/1*  13.36/1*  15.54/1*  19.30/1*  20.28/1*  22.34/1*  23.14/1*  24.57/1*  26.01/1*  26.54/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.20/1*   2.13/1*   4.20/1*   2.43/1*   2.18/1*   3.36/1*   0.58/1*   2.06/1*   0.40/1*   1.43/3    1.04/1*   0.53/3  
                                         27.09/1* 
                                          0.15/1* 
  2 Bartos Grzegorz                35.34  6.11/5   10.21/5   14.46/5   18.34/3   21.58/3   26.47/2   27.47/2   30.00/2   31.13/2   33.06/2   34.13/2   35.12/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.11/5    4.10/5    4.25/2    3.48/2    3.24/5    4.49/2    1.00/3    2.13/3    1.13/5    1.53/6    1.07/2    0.59/5  
                                         35.34/2  
                                          0.22/5  
  3 Boik Maciej                    38.57  6.02/4    9.18/3   14.39/4   19.09/4   22.49/4   27.52/3   29.22/3   32.23/3   33.32/3   35.22/3   37.54/3   38.40/3  
    UKS Azymut Pabianice                  6.02/4    3.16/4    5.21/4    4.30/5    3.40/6    5.03/3    1.30/9    3.01/6    1.09/3    1.50/5    2.32/9    0.46/1* 
                                         38.57/3  
                                          0.17/3  
  4 Andrzejczak Maciej             39.53  5.28/2    8.28/2   13.49/2   17.40/2   20.32/2   31.13/4   32.17/4   34.44/4   35.55/4   37.27/4   38.34/4   39.35/4  
    UKS Azymut Pabianice                  5.28/2    3.00/2    5.21/4    3.51/3    2.52/3   10.41/5    1.04/4    2.27/4    1.11/4    1.32/1*   1.07/2    1.01/6  
                                         39.53/4  
                                          0.18/4  
  5 Deredos Bruno                  42.50  5.31/3   10.06/4   14.34/3   20.28/5   23.30/5   34.30/6   35.29/6   37.40/6   38.53/6   40.26/6   41.40/5   42.34/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     5.31/3    4.35/8    4.28/3    5.54/8    3.02/4   11.00/6    0.59/2    2.11/2    1.13/5    1.33/2    1.14/4    0.54/4  
                                         42.50/5  
                                          0.16/2  
  6 Olasik Roman                   43.35  8.05/7   13.37/8   19.38/6   23.56/6   26.46/6   33.18/5   34.31/5   37.02/5   37.56/5   40.10/5   42.20/6   43.12/6  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   8.05/7    5.32/9    6.01/6    4.18/4    2.50/2    6.32/4    1.13/5    2.31/5    0.54/2    2.14/7    2.10/6    0.52/2  
                                         43.35/6  
                                          0.23/6  
  7 Kopeć Damian                   65.54 11.31/9   14.38/9   24.01/7   29.46/7   34.11/7   50.33/7   51.49/7   55.44/7   57.51/7   61.29/7   63.54/7   65.31/7  
    SP 101 ŁódŸ                          11.31/9    3.07/3    9.23/7    5.45/7    4.25/7   16.22/9    1.16/6    3.55/8    2.07/8    3.38/9    2.25/7    1.37/9  
                                         65.54/7  
                                          0.23/6  
  8 Morawski Mikołaj               68.27  7.35/6   12.06/6   28.01/9   35.37/9   41.01/9   56.20/9   57.40/9   61.02/9   63.28/9   65.16/9   66.35/8   67.59/8  
    Gimnazjum 36 ŁódŸ                     7.35/6    4.31/7   15.55/9    7.36/9    5.24/9   15.19/7    1.20/7    3.22/7    2.26/9    1.48/4    1.19/5    1.24/7  
                                         68.27/8  
                                          0.28/9  
  9 Deszcz Michał                  68.59  8.45/8   12.55/7   27.21/8   32.54/8   37.19/8   53.39/8   55.03/8   59.02/8   61.01/8   64.32/8   66.58/9   68.33/9  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   8.45/8    4.10/5   14.26/8    5.33/6    4.25/7   16.20/8    1.24/8    3.59/9    1.59/7    3.31/8    2.26/8    1.35/8  
                                         68.59/9  
                                          0.26/8  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16         6.3km    0m 16k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-49      3-39      4-42      5-41      6-40      7-43      8-41      9-44     10-45     11-48     12-49    
                                      13-33     14-35     15-55     16-99    
  1 Płóciennik Konrad              50.14  1.02/1*   5.34/1*   8.02/1*  10.06/1*  11.32/1*  13.48/1*  15.13/1*  16.40/1*  20.57/1*  23.50/1*  28.29/1*  31.03/1* 
    UKS Azymut Pabianice                  1.02/1*   4.32/1*   2.28/1*   2.04/1*   1.26/1*   2.16/1*   1.25/1*   1.27/2    4.17/1*   2.53/2    4.39/1*   2.34/1* 
                                         39.06/1*  41.47/1*  49.07/1*  49.55/1*  50.14/1* 
                                          8.03/2    2.41/1*   7.20/1*   0.48/1*   0.19/1* 
  2 Zajšc Dawid                    62.11  1.36/3    7.02/3   10.14/3   12.35/3   14.59/3   18.56/2   20.45/2   22.33/2   28.01/2   31.54/3   39.37/3   43.12/3  
    UKS Azymut Pabianice                  1.36/3    5.26/2    3.12/3    2.21/3    2.24/3    3.57/2    1.49/2    1.48/3    5.28/3    3.53/3    7.43/3    3.35/3  
                                         49.47/2   52.31/2   60.53/2   61.51/2   62.11/2  
                                          6.35/1*   2.44/2    8.22/2    0.58/2    0.20/2  
  3 Tłokiński Jakub               122.18  1.07/2    6.38/2    9.22/2   11.39/2   13.14/2   19.30/3   21.50/3   23.06/3   28.06/3   29.56/2   35.43/2   38.20/2  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.07/2    5.31/3    2.44/2    2.17/2    1.35/2    6.16/3    2.20/3    1.16/1*   5.00/2    1.50/1*   5.47/2    2.37/2  
                                         52.44/3   58.07/3  120.50/3  121.52/3  122.18/3  
                                         14.24/3    5.23/3   62.43/3    1.02/3    0.26/3  
    Wlazeł Dawid               DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientuœ ŁódŸ                         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18         7.3km    0m 19k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-49      3-39      4-43      5-41      6-42      7-44      8-45      9-46     10-57     11-47     12-48    
                                      13-49     14-38     15-34     16-35     17-54     18-55     19-99    
  1 Zuchmański Przemysław          48.52  1.18/1*   5.59/1*   8.18/1*  10.18/1*  11.32/1*  12.51/1*  16.19/1*  17.52/1*  20.11/1*  19.54/1*  22.29/1*  26.32/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.18/1*   4.41/1*   2.19/1*   2.00/1*   1.14/1*   1.19/1*   3.28/1*   1.33/1*   2.19/1*       /     2.35/1*   4.03/1* 
                                         28.45/1*  34.00/1*  36.33/1*  37.51/1*  43.51/1*  47.21/1*  48.31/1*  48.52/1* 
                                          2.13/1*   5.15/1*   2.33/1*   1.18/1*   6.00/1*   3.30/1*   1.10/1*   0.21/1* 
    Kozłowicz Maksymilian      NKl            /         /         /         /         /         /    57.55/    53.56/    38.07/    39.19/    50.07/    32.13/   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.12/    10.48/         /   
                                              /         /         /         /         /         /   135.01/   135.25/   
                                              /         /         /         /         /         /         /     0.24/   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M21         8.8km    0m 24k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-48      3-47      4-57      5-46      6-45      7-44      8-42      9-41     10-40     11-43     12-42    
                                      13-39     14-33     15-37     16-36     17-33     18-38     19-35     20-34     21-31     22-32     23-55     24-99    
                                     
  1 Charuba Łukasz                 48.00  3.48/2    5.40/1*  10.28/5   10.39/4   12.30/4   15.08/4   16.33/3   19.14/2   20.22/2   21.59/2   23.03/1*  24.06/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.48/2    1.52/1*   4.48/6    0.11/2    1.51/1*   2.38/3    1.25/2    2.41/2    1.08/3    1.37/2    1.04/1*   1.03/2  
                                         25.48/1*  29.36/1*  31.56/2   35.01/2   36.40/1*  37.38/1*  40.04/2   41.02/2   43.26/2   44.30/2   47.01/1*  47.44/1* 
                                          1.42/4    3.48/2    2.20/2    3.05/2    1.39/1*   0.58/2    2.26/2    0.58/3    2.24/2    1.04/1*   2.31/1*   0.43/3  
                                         48.00/1* 
                                          0.16/2  
  2 Rzeńca Krzysztof               48.40  3.42/1*   6.08/3    9.36/1*   9.38/1*  11.33/1*  14.16/1*  15.35/1*  18.15/1*  19.19/1*  20.49/1*  23.23/2   24.24/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.42/1*   2.26/7    3.28/1*   0.02/1*   1.55/4    2.43/4    1.19/1*   2.40/1*   1.04/1*   1.30/1*   2.34/5    1.01/1* 
                                         25.55/2   29.36/1*  31.35/1*  34.39/1*  36.57/2   37.48/2   39.56/1*  40.44/1*  43.05/1*  44.10/1*  47.47/2   48.25/2  
                                          1.31/2    3.41/1*   1.59/1*   3.04/1*   2.18/3    0.51/1*   2.08/1*   0.48/1*   2.21/1*   1.05/2    3.37/5    0.38/1* 
                                         48.40/2  
                                          0.15/1* 
  3 Ciekański Mateusz              51.47  3.57/3    6.00/2    9.50/2   10.07/2   12.00/2   14.19/2   16.10/2   19.18/3   20.45/3   22.42/4   23.51/3   25.03/3  
    UKS Azymut Pabianice                  3.57/3    2.03/2    3.50/4    0.17/4    1.53/2    2.19/1*   1.51/6    3.08/4    1.27/5    1.57/6    1.09/2    1.12/3  
                                         26.33/3   30.43/3   33.21/3   36.48/3   39.20/3   40.28/3   42.55/3   43.47/3   46.12/3   47.20/3   50.46/3   51.29/3  
                                          1.30/1*   4.10/3    2.38/4    3.27/4    2.32/4    1.08/3    2.27/3    0.52/2    2.25/3    1.08/3    3.26/4    0.43/3  
                                         51.47/3  
                                          0.18/6  
  4 Marcjanek Maciej               54.15  4.21/4    6.26/4   10.00/3   10.13/3   12.07/3   14.56/3   16.34/4   19.39/4   20.46/4   22.26/3   25.10/4   26.28/4  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.21/4    2.05/3    3.34/2    0.13/3    1.54/3    2.49/5    1.38/3    3.05/3    1.07/2    1.40/3    2.44/6    1.18/5  
                                         27.59/4   32.10/4   35.23/4   38.47/4   40.43/4   41.56/4   45.17/4   46.17/4   49.15/4   50.31/4   53.10/4   53.57/4  
                                          1.31/2    4.11/4    3.13/6    3.24/3    1.56/2    1.13/4    3.21/6    1.00/4    2.58/4    1.16/4    2.39/2    0.47/6  
                                         54.15/4  
                                          0.18/6  
  5 Marciniak Patryk               60.12  4.30/5    6.50/6   11.09/6   11.37/6   13.44/6   16.21/5   17.59/5   21.31/5   23.18/5   25.10/6   26.36/5   27.54/5  
    UKS Azymut Pabianice                  4.30/5    2.20/5    4.19/5    0.28/5    2.07/7    2.37/2    1.38/3    3.32/6    1.47/7    1.52/5    1.26/3    1.18/5  
                                         30.34/5   35.00/5   37.26/5   41.44/5   44.18/5   46.04/5   49.14/5   50.24/5   53.44/5   55.06/5   59.13/5   59.55/5  
                                          2.40/8    4.26/5    2.26/3    4.18/7    2.34/5    1.46/8    3.10/5    1.10/7    3.20/7    1.22/5    4.07/6    0.42/2  
                                         60.12/5  
                                          0.17/4  
  6 Kowalski Paweł                 66.14  4.34/7    6.44/5   10.18/4   10.59/5   12.59/5   16.35/6   18.19/6   21.37/6   23.19/6   25.04/5   29.18/6   30.33/6  
    Indywidualnie                         4.34/7    2.10/4    3.34/2    0.41/6    2.00/6    3.36/8    1.44/5    3.18/5    1.42/6    1.45/4    4.14/8    1.15/4  
                                         33.06/6   38.24/6   41.21/6   45.15/6   48.06/6   49.41/6   54.43/6   55.52/6   59.10/6   60.47/6   65.12/6   65.58/6  
                                          2.33/7    5.18/6    2.57/5    3.54/5    2.51/6    1.35/6    5.02/8    1.09/6    3.18/5    1.37/7    4.25/7    0.46/5  
                                         66.14/6  
                                          0.16/2  
  7 Markowiak Daniel               84.02  6.03/8    9.29/8   14.43/8   15.35/8   17.45/8   20.54/8   23.19/8   27.40/8   29.59/8   32.24/8   33.54/8   36.18/8  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.03/8    3.26/8    5.14/7    0.52/7    2.10/8    3.09/7    2.25/8    4.21/8    2.19/8    2.25/7    1.30/4    2.24/8  
                                         38.41/8   44.39/7   49.04/7   54.18/7   60.58/7   62.40/7   67.03/7   68.42/7   73.28/7   77.00/7   82.10/7   83.34/7  
                                          2.23/6    5.58/7    4.25/8    5.14/8    6.40/7    1.42/7    4.23/7    1.39/8    4.46/8    3.32/9    5.10/8    1.24/9  
                                         84.02/7  
                                          0.28/9  
  8 Fijałkowski Mateusz            85.20  4.30/5    6.51/7   13.46/7   14.48/7   16.46/7   19.37/7   21.33/7   25.29/7   26.42/7   29.45/7   32.34/7   34.08/7  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.30/5    2.21/6    6.55/9    1.02/8    1.58/5    2.51/6    1.56/7    3.56/7    1.13/4    3.03/8    2.49/7    1.34/7  
                                         35.54/7   50.33/8   54.21/8   58.15/8   70.39/8   72.05/8   74.56/8   76.04/8   79.23/8   80.56/8   84.12/8   85.03/8  
                                          1.46/5   14.39/9    3.48/7    3.54/5   12.24/9    1.26/5    2.51/4    1.08/5    3.19/6    1.33/6    3.16/3    0.51/7  
                                         85.20/8  
                                          0.17/4  
  9 Fastyn Marcin                 132.28  7.03/9   12.22/9   19.04/9   20.10/9   22.34/9   27.57/9   31.59/9   38.02/9   42.31/9   45.57/9   50.54/9   53.30/9  
    Indywidualnie                         7.03/9    5.19/9    6.42/8    1.06/9    2.24/9    5.23/9    4.02/9    6.03/9    4.29/9    3.26/9    4.57/9    2.36/9  
                                         58.50/9   66.52/9   72.44/9   86.04/9   95.50/9   98.48/9  104.52/9  106.44/9  113.10/9  115.50/9  130.41/9  132.02/9  
                                          5.20/9    8.02/8    5.52/9   13.20/9    9.46/8    2.58/9    6.04/9    1.52/9    6.26/9    2.40/8   14.51/9    1.21/8  
                                        132.28/9  
                                          0.26/8  
    Jeż Tomasz                 NKl        7.00/    10.05/    15.48/    17.04/    19.33/    23.34/    26.17/    31.12/    34.51/    37.27/         /         /   
    AON Warszawa                          7.00/     3.05/     5.43/     1.16/     2.29/     4.01/     2.43/     4.55/     3.39/     2.36/         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                         77.00/   
                                              /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35         7.3km    0m 18k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-49      3-48      4-47      5-57      6-46      7-45      8-44      9-42     10-41     11-40     12-39    
                                      13-49     14-33     15-35     16-54     17-60     18-99    
  1 Krempiński Piotr               56.23  1.34/6    6.00/1*   8.24/1*  12.56/1*  17.34/5   19.47/5   24.00/5   25.42/5   29.57/5   31.30/5   33.39/5   37.13/4  
    UKS Azymut Pabianice                  1.34/6    4.26/1*   2.24/1*   4.32/3    4.38/11   2.13/4    4.13/5    1.42/2    4.15/3    1.33/2    2.09/2    3.34/1* 
                                         39.50/4   44.35/2   48.20/2   52.43/2   55.29/2   56.05/1*  56.23/1* 
                                          2.37/2    4.45/1*   3.45/6    4.23/1*   2.46/1*   0.36/1*   0.18/1* 
  2 Olas Jacek                     56.28  1.08/4    6.44/4    9.20/3   13.59/3   14.33/2   16.41/1*  21.40/2   24.17/4   27.56/2   29.40/1*  31.38/1*  35.28/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.08/4    5.36/3    2.36/2    4.39/4    0.34/1*   2.08/1*   4.59/9    2.37/9    3.39/1*   1.44/3    1.58/1*   3.50/3  
                                         38.19/1*  43.50/1*  46.41/1*  52.00/1*  55.16/1*  56.06/2   56.28/2  
                                          2.51/3    5.31/2    2.51/1*   5.19/2    3.16/4    0.50/4    0.22/7  
  3 Słomczyński Robert             60.28  4.15/10  10.09/10  12.54/9   17.25/6   18.07/6   20.20/6   24.42/6   27.14/6   31.16/6   33.08/6   35.17/6   39.07/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     4.15/10   5.54/4    2.45/4    4.31/2    0.42/2    2.13/4    4.22/7    2.32/8    4.02/2    1.52/4    2.09/2    3.50/3  
                                         41.42/6   48.16/6   51.12/5   56.43/3   59.29/3   60.10/3   60.28/3  
                                          2.35/1*   6.34/4    2.56/2    5.31/3    2.46/1*   0.41/2    0.18/1* 
  4 Rzeńca Piotr                   60.49  2.04/8    8.05/6   10.52/6   15.10/5   16.10/4   18.29/4   22.24/4   23.58/3   28.26/3   30.38/3   32.48/3   36.32/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.04/8    6.01/6    2.47/5    4.18/1*   1.00/4    2.19/6    3.55/3    1.34/1*   4.28/4    2.12/7    2.10/4    3.44/2  
                                         39.41/2   46.39/4   50.45/3   56.45/4   59.49/4   60.31/4   60.49/4  
                                          3.09/5    6.58/6    4.06/8    6.00/7    3.04/3    0.42/3    0.18/1* 
  5 Krzyżanowski Maciej            62.28  0.51/2    6.07/2    8.48/2   13.47/2   14.32/1*  16.43/2   20.10/1*  22.13/1*  26.55/1*  30.50/4   33.04/4   37.32/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     0.51/2    5.16/2    2.41/3    4.59/5    0.45/3    2.11/2    3.27/1*   2.03/4    4.42/5    3.55/11   2.14/5    4.28/6  
                                         40.52/5   47.14/5   50.59/4   56.55/5   60.58/5   62.07/5   62.28/5  
                                          3.20/6    6.22/3    3.45/6    5.56/6    4.03/5    1.09/9    0.21/5  
  6 Jachowicz Marcin               66.43  0.47/1*   6.43/3    9.50/4   15.00/4   16.06/3   18.17/3   21.52/3   23.50/2   28.50/4   30.22/2   32.43/2   36.41/3  
    UKS Azymut Pabianice                  0.47/1*   5.56/5    3.07/7    5.10/6    1.06/6    2.11/2    3.35/2    1.58/3    5.00/6    1.32/1*   2.21/6    3.58/5  
                                         39.41/2   46.31/3   53.34/6   59.16/6   65.31/6   66.22/6   66.43/6  
                                          3.00/4    6.50/5    7.03/10   5.42/4    6.15/11   0.51/5    0.21/5  
  7 Deszcz Stanisław               73.54  1.40/7    8.51/8   12.02/7   17.45/7   19.08/8   21.29/8   25.49/7   28.27/7   34.19/7   36.41/7   39.16/7   43.59/7  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   1.40/7    7.11/9    3.11/8    5.43/8    1.23/9    2.21/7    4.20/6    2.38/10   5.52/8    2.22/8    2.35/10   4.43/7  
                                         47.56/7   56.33/7   59.58/7   66.54/7   72.34/7   73.31/7   73.54/7  
                                          3.57/10   8.37/10   3.25/4    6.56/8    5.40/10   0.57/6    0.23/9  
  8 Bartos Maciej                  75.23  1.31/5    8.50/7   12.06/8   17.49/8   18.50/7   21.28/7   26.41/8   29.08/8   36.00/8   38.08/8   40.42/8   45.47/8  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.31/5    7.19/10   3.16/9    5.43/8    1.01/5    2.38/11   5.13/10   2.27/6    6.52/10   2.08/6    2.34/9    5.05/8  
                                         49.15/8   56.34/8   62.32/8   69.36/8   73.45/8   74.43/8   75.23/8  
                                          3.28/8    7.19/7    5.58/9    7.04/9    4.09/7    0.58/7    0.40/11 
  9 Lisiak Paweł                   80.34  1.05/3    7.28/5   10.26/5   19.30/10  20.43/10  23.10/10  28.05/9   30.35/9   43.44/11  45.46/10  48.13/10  53.56/10 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.05/3    6.23/7    2.58/6    9.04/11   1.13/8    2.27/9    4.55/8    2.30/7   13.09/11   2.02/5    2.27/7    5.43/11 
                                         57.33/9   65.37/9   68.44/9   74.27/9   79.16/9   80.16/9   80.34/9  
                                          3.37/9    8.04/9    3.07/3    5.43/5    4.49/8    1.00/8    0.18/1* 
 10 Tłokiński Adam                 83.26  2.17/9    9.46/9   13.22/10  18.44/9   20.26/9   22.50/9   35.33/11  37.56/11  43.31/10  47.00/11  49.32/11  54.49/11 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   2.17/9    7.29/11   3.36/11   5.22/7    1.42/10   2.24/8   12.43/11   2.23/5    5.35/7    3.29/10   2.32/8    5.17/9  
                                         58.12/11  66.07/10  69.47/10  77.48/10  81.55/10  83.04/10  83.26/10 
                                          3.23/7    7.55/8    3.40/5    8.01/10   4.07/6    1.09/9    0.22/7  
 11 Kołodziejczyk Grzegorz         97.28  8.52/11  15.55/11  19.15/11  25.18/11  26.28/11  28.56/11  32.51/10  35.41/10  42.07/9   45.13/9   48.07/9   53.40/9  
    UKS Azymut Pabianice                  8.52/11   7.03/8    3.20/10   6.03/10   1.10/7    2.28/10   3.55/3    2.50/11   6.26/9    3.06/9    2.54/11   5.33/10 
                                         57.52/10  66.51/11  75.02/11  90.06/11  95.19/11  97.01/11  97.28/11 
                                          4.12/11   8.59/11   8.11/11  15.04/11   5.13/9    1.42/11   0.27/10 
    Płóciennik Krzysztof       NKl        3.10/    14.08/    19.11/    39.10/    43.39/         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Azymut Pabianice                  3.10/    10.58/     5.03/    19.59/     4.29/         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /    69.16/    70.26/    70.56/   
                                              /         /         /         /         /     1.10/     0.30/   
    Pawełczyk Tomasz           DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
    Pietrowski Szymon          DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
                                              /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: M50         5.3km    0m 14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-49      2-39      3-42      4-41      5-40      6-43      7-39      8-37      9-33     10-36     11-50     12-53    
                                      13-55     14-99    
  1 Młynarczyk Piotr               39.18  5.02/1*   7.44/1*   9.37/1*  11.32/1*  13.28/1*  16.09/1*  18.17/1*  22.25/1*  25.18/1*  27.39/1*  31.28/1*  35.18/1* 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   5.02/1*   2.42/1*   1.53/1*   1.55/2    1.56/1*   2.41/3    2.08/1*   4.08/1*   2.53/1*   2.21/1*   3.49/1*   3.50/2  
                                         38.09/1*  39.01/1*  39.18/1* 
                                          2.51/1*   0.52/1*   0.17/1* 
  2 Lewandowski Krzysztof          54.24  7.02/5   10.01/4   13.02/4   17.13/4   20.06/4   22.41/3   25.53/3   31.23/3   35.52/2   39.06/2   44.28/2   48.05/2  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     7.02/5    2.59/2    3.01/3    4.11/6    2.53/3    2.35/2    3.12/2    5.30/2    4.29/4    3.14/2    5.22/4    3.37/1* 
                                         52.25/2   53.56/2   54.24/2  
                                          4.20/4    1.31/5    0.28/5  
  3 Deredos Andrzej                55.40  6.21/3    9.39/3   12.58/3   16.20/3   19.52/3   24.35/4   28.29/5   34.00/4   38.05/3   41.28/3   46.09/3   50.05/3  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     6.21/3    3.18/4    3.19/4    3.22/4    3.32/4    4.43/6    3.54/6    5.31/3    4.05/3    3.23/3    4.41/3    3.56/4  
                                         54.12/3   55.17/3   55.40/3  
                                          4.07/3    1.05/3    0.23/3  
  4 Wilgocki Tomasz                58.24  6.17/2    9.20/2   12.14/2   14.03/2   16.22/2   19.28/2   22.56/2   29.32/2   41.31/6   45.05/5   49.39/4   53.29/4  
    Indywidualnie                         6.17/2    3.03/3    2.54/2    1.49/1*   2.19/2    3.06/4    3.28/3    6.36/6   11.59/6    3.34/4    4.34/2    3.50/2  
                                         56.50/4   57.59/4   58.24/4  
                                          3.21/2    1.09/4    0.25/4  
  5 Mazurek Krzysztof              61.54  8.00/6   11.56/5   15.46/6   19.08/6   22.42/6   24.37/5   28.15/4   34.16/5   38.13/4   42.22/4   50.45/5   55.01/5  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   8.00/6    3.56/5    3.50/6    3.22/4    3.34/5    1.55/1*   3.38/4    6.01/4    3.57/2    4.09/5    8.23/6    4.16/5  
                                         60.30/5   61.32/5   61.54/5  
                                          5.29/6    1.02/2    0.22/2  
  6 Kozłowicz Bogusław             65.19  6.59/4   12.06/6   15.29/5   17.52/5   21.56/5   25.31/6   29.24/6   35.36/6   40.43/5   46.01/6   53.04/6   58.02/6  
    Indywidualnie                         6.59/4    5.07/6    3.23/5    2.23/3    4.04/6    3.35/5    3.53/5    6.12/5    5.07/5    5.18/6    7.03/5    4.58/6  
                                         62.58/6   64.38/6   65.19/6  
                                          4.56/5    1.40/6    0.41/6  
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Open        4.1km    0m 10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-49      3-39      4-37      5-33      6-36      7-50      8-61      9-53     10-99    
  1 Paszyńska-Ewiak Alicja         36.19  1.20/1*   7.37/1*  10.37/1*  16.04/1*  19.44/1*  22.42/1*  27.52/1*  29.21/1*  32.17/1*  35.51/1*  36.19/1* 
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.20/1*   6.17/1*   3.00/1*   5.27/3    3.40/1*   2.58/1*   5.10/1*   1.29/3    2.56/1*   3.34/1*   0.28/3  
  2 Stępniewicz Arkadiusz          50.38  8.41/7   18.46/6   22.54/5   28.16/4   32.33/2   35.42/2   41.50/2   43.21/2   46.24/2   50.09/2   50.38/2  
    AON Warszawa                          8.41/7   10.05/5    4.08/2    5.22/2    4.17/2    3.09/3    6.08/3    1.31/4    3.03/2    3.45/3    0.29/6  
  3 Jarzyna Jacek                  53.24 13.54/8   21.35/7   25.49/7   31.10/6   35.30/6   38.33/4   44.47/4   46.14/3   49.26/3   53.00/3   53.24/3  
    AON Warszawa                         13.54/8    7.41/2    4.14/3    5.21/1*   4.20/3    3.03/2    6.14/4    1.27/2    3.12/3    3.34/1*   0.24/2  
  4 Stopczyńska Magdalena Miecznikowska Małg      59.58  3.36/5   13.37/3   18.56/3   28.58/5   35.21/5   41.00/5   48.31/5   50.48/4   54.47/4   59.30/4   59.58/4  
    SP 101 ŁódŸ                           3.36/5   10.01/4    5.19/5   10.02/5    6.23/5    5.39/5    7.31/5    2.17/6    3.59/5    4.43/6    0.28/3  
  5 Witecki Sebastian, Kołodziej Dawid      61.21  3.34/4   15.06/4   21.14/4   27.47/3   33.49/3   38.27/3   43.46/3   52.57/5   56.29/5   60.23/5   61.21/5  
    LO LOKOS ŁódŸ                         3.34/4   11.32/6    6.08/6    6.33/4    6.02/4    4.38/4    5.19/2    9.11/8    3.32/4    3.54/4    0.58/8  
  6 Łupiński Piotr + 2             68.40  2.16/2   10.53/2   15.11/2   25.26/2   35.08/4   43.48/6   55.09/6   57.53/6   62.40/6   68.17/6   68.40/6  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.16/2    8.37/3    4.18/4   10.15/6    9.42/6    8.40/6   11.21/7    2.44/7    4.47/6    5.37/7    0.23/1* 
  7 Banasik Julia Pinek Dominika      97.18  4.29/6   27.14/8   34.58/8   51.15/8   61.51/7   72.42/7   80.19/7   82.25/7   87.17/7   96.46/7   97.18/7  
    SP 101 ŁódŸ                           4.29/6   22.45/8    7.44/7   16.17/8   10.36/7   10.51/8    7.37/6    2.06/5    4.52/7    9.29/8    0.32/7  
  8 Zarzycka J Michalak K Przybyła N     139.39  2.54/3   16.23/5   25.00/6   39.25/7   87.57/8   98.25/8  125.04/8  126.00/8  135.00/8  139.11/8  139.39/8  
    SP 101 ŁódŸ                           2.54/3   13.29/7    8.37/8   14.25/7   48.32/8   10.28/7   26.39/8    0.56/1*   9.00/8    4.11/5    0.28/3  
    Banasiak Piotr, Gawęda Dawid  NKl       17.50/    46.16/    63.27/    75.36/         /         /         /         /         /         /   114.11/   
    LO LOKOS ŁódŸ                        17.50/    28.26/    17.11/    12.09/         /         /         /         /         /         /         /   
    Salińska Aleksandra Walczuk Krzysztof  NKl        1.35/    40.12/    55.03/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     1.35/    38.37/    14.51/         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kozieł Jacek i Ewa         DNF            /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Indywidualnie                             /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Wyniki zawodów z międzyczasami: Rodz        2.0km    0m 6k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-58      2-52      3-59      4-53      5-55      6-99    
  1 Młynarczyk Maksymilian         17.53  1.35/1*   3.59/1*   7.29/1*  11.43/1*  15.57/1*  17.21/1*  17.53/1* 
    SP 35 ŁódŸ                            1.35/1*   2.24/2    3.30/2    4.14/2    4.14/1*   1.24/3    0.32/5  
  2 Sztranek Maciej                19.15  2.17/2    5.13/3    8.35/2   13.04/2   17.25/2   18.51/2   19.15/2  
    UKS Azymut Pabianice                  2.17/2    2.56/3    3.22/1*   4.29/3    4.21/2    1.26/5    0.24/2  
  3 Łobas Bartek i Robert          20.42  2.42/6    4.49/2   10.20/4   14.07/3   19.29/3   20.20/3   20.42/3  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   2.42/6    2.07/1*   5.31/7    3.47/1*   5.22/3    0.51/1*   0.22/1* 
  4 Krempiński Franek              26.03  3.00/7    6.42/5   10.45/5   15.16/4   23.53/4   25.35/4   26.03/4  
    UKS Azymut Pabianice                  3.00/7    3.42/6    4.03/4    4.31/4    8.37/6    1.42/7    0.28/3  
  5 Paszyńska Klara & Piotr        34.03  2.36/3    7.20/6   13.49/6   21.04/6   29.18/5   32.36/5   34.03/5  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     2.36/3    4.44/8    6.29/8    7.15/9    8.14/5    3.18/10   1.27/12 
  6 Porc Natalia Bartłomiej        35.15  2.37/4    5.35/4    9.32/3   15.41/5   32.20/6   34.27/6   35.15/6  
    Indywidualnie                         2.37/4    2.58/4    3.57/3    6.09/6   16.39/11   2.07/8    0.48/10 
  7 Rafalscy Anna i Daria          35.29  5.19/11  13.08/9   18.15/9   24.27/8   33.31/8   34.56/7   35.29/7  
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   5.19/11   7.49/11   5.07/6    6.12/7    9.04/7    1.25/4    0.33/7  
  8 Lisiak Elżbieta                36.10  3.47/9    8.21/7   17.26/7   23.45/7   33.16/7   35.31/8   36.10/8  
    UKS Orientuœ ŁódŸ                     3.47/9    4.34/7    9.05/10   6.19/8    9.31/8    2.15/9    0.39/9  
  9 Wirowscy Tomek Michał Wojtek      37.54  3.30/8   10.00/8   17.57/8   26.07/9   35.45/9   37.20/9   37.54/9  
    Indywidualnie                         3.30/8    6.30/10   7.57/9    8.10/10   9.38/9    1.35/6    0.34/8  
 10 Przybylak Arkadiusz, Łukasz, Wiktor      42.25 22.07/14  25.26/11  29.37/10  34.22/10  40.54/10  41.53/10  42.25/10 
    Indywidualnie                        22.07/14   3.19/5    4.11/5    4.45/5    6.32/4    0.59/2    0.32/5  
 11 Mstowscy Mariusz, Marcel       61.08 16.01/13  22.00/10  31.43/11  41.07/11  55.42/11  60.09/11  61.08/11 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                  16.01/13   5.59/9    9.43/11   9.24/12  14.35/10   4.27/11   0.59/11 
 12 Mokracki Michał Filip Adam      71.20  2.39/5        /         /         /         /    70.49/12  71.20/12 
    Indywidualnie                         2.39/5        /         /         /         /         /     0.31/4  
 13 Mazur Marta i Katarzyna        83.23  8.50/12  31.21/12  49.30/12  58.05/12  75.04/12  80.07/13  83.23/13 
    UKS Azymut Pabianice                  8.50/12  22.31/12  18.09/12   8.35/11  16.59/12   5.03/12   3.16/13 
 14 Hasiura Aneta i Kasia          99.00  4.25/10       /         /         /         /         /    99.00/14 
    MKS Metalowiec ŁódŸ                   4.25/10       /         /         /         /         /         /