Końcowe wyniki zawodów                                           2018-04-21 14:06:17
                         Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K10         1.6km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Biskupska Julia          WKS Wawel Kraków     K3003646       16.13  +      0.00
  2.Olejnik Jasmina          WKS Wawel Kraków     K3003938       23.24  +      7.11
  3.Oliinyk Yelyzaveta       WKS Wawel Kraków     K3004023       25.29  +      9.16
  4.Moszkowicz Julia         WKS Wawel Kraków     K3004022       25.38  +      9.25
  5.Podgórska Gabriela       KS Koœcielec Chrzanó K4804164       31.14  +     15.01
  6.Œmigielska Weronika      MKS Metalowiec ŁódŸ  E17            32.20  +     16.07
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         2.6km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Słońska Antonina         WKS Wawel Kraków     K3003190       31.12  +      0.00
  2.Niessner Pola            WKS Wawel Kraków     K3003651       39.25  +      8.13
  3.Podgórska Marta          KS Koœcielec Chrzanó K4803611       43.10  +     11.58
  4.Zawada Zuzanna           WKS Wawel Kraków     K3003659       49.28  +     18.16
  5.Łšcka Julia              UKS OSiR Góra Kalwar E8103573       53.44  +     22.32
  6.Wojtas Julia             WKS Wawel Kraków     K3004262       61.37  +     30.25
  7.Sikora Sandra            KS Koœcielec Chrzanó K4803613       65.11  +     33.59
  8.Janicka Hanna            KS Koœcielec Chrzanó K4804166       82.55  +     51.43
  9.Dziewanowska Maja        MKS Metalowiec ŁódŸ  E17           139.48  +    108.36
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.5km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Pułczyńska Hanna         WKS Wawel Kraków     K3003193       61.19  +      0.00
  2.Pudełek Jowita           Górzanka Nawojowa Gó L0103998       81.39  +     20.20
  3.Kurtycz Natalia          WKS Wawel Kraków     K3004021       88.24  +     27.05
  4.Wiœniewska Hana          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504222       94.50  +     33.31
  5.Owsianka Wiktoria        WKS Wawel Kraków     K3003758       98.32  +     37.13
 
Końcowe wyniki zawodów: K16         5.5km    0m 15k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kołodziejczyk Marta      UKS Azymut Pabianice E7102649       55.24  +      0.00
  2.Doreń Wiktoria           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503854       73.48  +     18.24
  3.Gielec Julia             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503047       85.49  +     30.25
  4.Gola Martyna             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503048       91.28  +     36.04
  5.Berlińska Paulina        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503503       99.29  +     44.05
 
Końcowe wyniki zawodów: K18-21      8.1km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Gielec Zuzanna           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503046       72.35  +      0.00
  2.Jaœkiewicz Magdalena     UKS Azymut Pabianice E7101783       73.46  +      1.11
  3.KaŸmierczak Aneta        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500413       78.46  +      6.11
  4.Fortuniak Weronika       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502836       79.00  +      6.25
  5.Pudełek Michalina        Górzanka Nawojowa Gó L0103999       96.07  +     23.32
  6.Nikitczenko Natasza      UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503250       98.57  +     26.22
  7.Fastyn Katarzyna         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75           131.12  +     58.37
 
Końcowe wyniki zawodów: K35         6.1km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Konc Katarzyna           UKS Azymut Pabianice E7102953       55.51  +      0.00
  2.Karnia-Biskupska Anna    WKS Wawel Kraków     K3000828       58.53  +      3.02
  3.Machowska-Łšcka MagdalenaUKS OSiR Góra Kalwar E8103908      109.16  +     53.25
    Łaszkowska-Płóciennik TatianaMKS Metalowiec ŁódŸ  E1703552   NKl               
    Stępień-Dudek Małgorzata Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         4.4km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Deredos Nina             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503248       64.35  +      0.00
  2.Morawska Małgorzata      UKS Orientuœ ŁódŸ    E75           111.26  +     46.51
 
Końcowe wyniki zawodów: KM10NR      1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kowalczyk Kalina         UKS Azymut Pabianice E7104171   0b.PK 19.59         
  2.Dudek Kostek             Rodzinna Grupa Rower RGR        0b.PK 21.05         
  3.Bartos Ryszard           UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504217   0b.PK 23.23         
  4.Karczmarz Emilia         UKS Azymut Pabianice E7104172   0b.PK 26.37         
  5.Studziński Szymon        Indywidualnie        IND        0b.PK 27.21         
  6.Owczarek Mateusz         UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 28.02         
  7.Giziński Alan            UKS Azymut Pabianice E71        0b.PK 30.16         
  8.Mirek Tomasz             Górzanka Nawojowa Gó L01        0b.PK 33.41         
  9.Masłowski Borys          Górzanka Nawojowa Gó L01        0b.PK 48.50         
 10.Rutkowski Kacper         Indywidualnie        IND        0b.PK 56.50         
 11.Masłowska Marika         Górzanka Nawojowa Gó L01        1b.PK 29.34         
 
Końcowe wyniki zawodów: M10         1.6km    0m 6k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Rzeńca Tomasz            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503712       14.15  +      0.00
  2.Ciupa Jan                UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503926       20.01  +      5.46
  3.Trepczyński Franciszek   UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504220       28.26  +     14.11
  4.Wiœniewski Adam          UKS Azymut Pabianice E71            32.37  +     18.22
    Zasadzki Tymoteusz       WKS Wawel Kraków     K30        NKl               
    Żeziński Julian          UKS Azymut Pabianice E7103925   NKl               
    Pułczyński Jeremi        WKS Wawel Kraków     K3004019   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.4km    0m 9k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Krempiński Franciszek    UKS Azymut Pabianice E7103559       31.59  +      0.00
  2.Łšcki Jakub              UKS OSiR Góra Kalwar E8103296       33.31  +      1.32
  3.Sztranek Maciej          UKS Azymut Pabianice E7103562       35.50  +      3.51
  4.Ludwin Jakub             KS Koœcielec Chrzanó K4803610       39.00  +      7.01
  5.Tarnowski Przemysław     WKS Wawel Kraków     K3003939       45.27  +     13.28
  6.Wiœniewski Jakub         UKS Azymut Pabianice E7103879       46.24  +     14.25
  7.Górak Ignacy             UKS Azymut Pabianice E71            49.18  +     17.19
  8.Wolski Igor              UKS Azymut Pabianice E7104107       50.57  +     18.58
  9.Chodlewski Antoni        KS Koœcielec Chrzanó K4803602       52.22  +     20.23
 10.Ziółkiewicz Jan          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503932       58.26  +     26.27
 11.Pisarek Kordian          WKS Wawel Kraków     K3004263       59.22  +     27.23
 12.Kowalczyk Mateusz        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1704328       90.10  +     58.11
 13.Słomczyński Filip        UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503765      122.10  +     90.11
    Skurznica Oskar          UKS Azymut Pabianice E7104174   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         5.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wójcik Pawel             WKS Wawel Kraków     K3002991       62.23  +      0.00
  2.Bublik Piotr             WKS Wawel Kraków     K3004018       80.02  +     17.39
  3.Œlusarczyk Piotr         Górzanka Nawojowa Gó L01            81.41  +     19.18
  4.Żesławski Mateusz        WKS Wawel Kraków     K3003200       85.47  +     23.24
  5.Leœniak Tomasz           WKS Wawel Kraków     K30            94.42  +     32.19
  6.Leœniak Jan              WKS Wawel Kraków     K30           103.50  +     41.27
    Żesławski Jakub          WKS Wawel Kraków     K3003201   NKl               
    Mirek Gracjan            Górzanka Nawojowa Gó L01        NKl               
    Dudek Filip              Rodzinna Grupa Rower RGR        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M16         6.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Słomczyński Ignacy       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502837       53.47  +      0.00
  2.Andrzejczak Maciej       UKS Azymut Pabianice E7102192       55.02  +      1.15
  3.Nowak Michał             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503929       58.52  +      5.05
  4.Bartos Zbigniew          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502127       60.30  +      6.43
  5.Kulesza Igor             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504098       64.28  +     10.41
  6.Pudełek Błażej           Indywidualnie        IND            67.49  +     14.02
  7.Lisiak Adam              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503049       74.27  +     20.40
 
Końcowe wyniki zawodów: M18-21     11.0km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Zuchmański Przemysław    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7501724       77.45  +      0.00
  2.Zajšc Dawid              UKS Azymut Pabianice E7102186       85.25  +      7.40
  3.Kalisiak Dawid           UKS Azymut Pabianice E7102027       90.55  +     13.10
  4.Bartos Grzegorz          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502130       99.10  +     21.25
  5.Deredos Bruno            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502839      108.47  +     31.02
  6.Grochowalski Mateusz     UKS Azymut Pabianice E71           113.35  +     35.50
    Zarzycki Piotr           ITOrient             ITO        NKl               
 PK Gryzio Łukasz            UKS Azymut Pabianice E7100336  PK   68.44  +     -9.01
 
Końcowe wyniki zawodów: M35         7.9km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Łšcki Łukasz             UKS OSiR Góra Kalwar E8101673       63.23  +      0.00
  2.Pudełek Paweł            Górzanka Nawojowa Gó L01            72.12  +      8.49
  3.Słoński Marek            WKS Wawel Kraków     K3003192       74.28  +     11.05
  4.Słomczyński Robert       UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503001       74.47  +     11.24
  5.NiedŸwiedziński Rafał    Indywidualnie        IND            76.59  +     13.36
  6.Ledzion Grzegorz         UKS Orientuœ ŁódŸ    E75            77.15  +     13.52
  7.Nowak Paweł              UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503930       80.31  +     17.08
  8.Buchnajzer Mariusz       CX80 Kalisz          C80            81.51  +     18.28
  9.Olas Jacek               UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500422       91.50  +     28.27
 10.Tarnowski Radosław       WKS Wawel Kraków     K30            92.02  +     28.39
 11.Wdowiak Robert           Rodzinna Grupa Rower RGR            96.09  +     32.46
 12.Trepczyński Jarosław     UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504221      101.56  +     38.33
 13.Bartos Maciej            UKS Orientuœ ŁódŸ    E7504218      109.10  +     45.47
 14.Meresiński Rafał         25 Brygada Kawalerii B25           112.26  +     49.03
 15.Fastyn Marcin            MKS Metalowiec ŁódŸ  E1703547      121.51  +     58.28
 16.Deszcz Stanisław         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1702638      124.05  +     60.42
    Rzeńca Piotr             UKS Orientuœ ŁódŸ    E7502438   NKl               
 PK Tkaczuk Tomasz           UKS Azymut Pabianice E7103253  PK   47.52  +    -15.31
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         5.3km    0m 13k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dyzio Włodzimierz        WKS Wawel Kraków     K30            44.13  +      0.00
  2.Kryjomski Jerzy          KS Koœcielec Chrzanó K4800963       52.25  +      8.12
  3.Wierciński Piotr         MKS Metalowiec ŁódŸ  E1701105       62.59  +     18.46
  4.Deredos Andrzej          UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503247       66.53  +     22.40
  5.Lewandowski Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7500367       78.13  +     34.00
  6.Witkowski Zbigniew       Indywidualnie        IND            78.40  +     34.27
  7.Kłos Józef               UKS Azymut Pabianice E7100682       79.37  +     35.24
  8.Ziółkiewicz Krzysztof    UKS Orientuœ ŁódŸ    E7503986       94.07  +     49.54
  9.Mazurek Krzysztof        MKS Metalowiec ŁódŸ  E1701982      119.58  +     75.45
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN1       2.7km    0m 8k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Œmigielscy Martyna i ArturMKS Metalowiec ŁódŸ  E17            65.09  +      0.00
  2.Gula Małgorzata          MKS Metalowiec ŁódŸ  E17            66.11  +      1.02
  3.Gibaszek D, Kikosicki M  MKS Metalowiec ŁódŸ  E17            69.25  +      4.16
  4.Gołębiowska Małgorzata   Indywidualnie        IND            69.38  +      4.29
  4.Torzewicz Tomasz         Indywidualnie        IND            69.38  +      4.29
  6.Moszkowicz Anna          WKS Wawel Kraków     K3003763       74.03  +      8.54
  7.Masłowska Brygida        Górzanka Nawojowa Gó L01            78.18  +     13.09
  8.Trepczyńska Hanna        UKS Orientuœ ŁódŸ    E75            81.51  +     16.42
  9.Ziółkowska N, Parafiuk H MKS Metalowiec ŁódŸ  E17            92.13  +     27.04
 10.Saładajczyk Malwina      UKS Azymut Pabianice E7103878      143.06  +     77.57
 11.Balcerak Aleksandra      UKS Azymut Pabianice E71           143.08  +     77.59
    Mirek Danuta             Górzanka Nawojowa Gó L01        NKl               
    Bartkiewicz, Ćwikła      Szkoła Podstawowa nr SP8        NKl               
    Drobniewski, Kosmala     Szkoła Podstawowa nr SP8        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: OPEN2       5.4km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gšsiorowski Adam         UKS Azymut Pabianice E7103558       37.43  +      0.00
  2.Michalski Daniel         UKS Azymut Pabianice E71            47.17  +      9.34
  3.Presińska Magdalena      UKS Azymut Pabianice E71            65.39  +     27.56
  4.Deszcz Michał            MKS Metalowiec ŁódŸ  E1702637       74.04  +     36.21
  5.Krebs Marcin             Indywidualnie        IND            82.00  +     44.17