Lista startowa wg kategorii                                      15.11.2019 17:31:18
                            XV Mistrzostwa Młodych w BnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski==========================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K10N        1.3km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Mšczka Maja              SP Siemianice        SPS                  5.00         
  2 Smogur Anna              SP Siemianice        SPS                  7.00         
  3 Shats Margaryta          SP Siemianice        SPS                  9.00         
  4 Kryœciak Amelia          SP Siemianice        SPS                 11.00         
  5 Grzesiak Magdalena       SP Siemianice        SPS                 13.00         
  6 Shats Karolina           SP Siemianice        SPS                 15.00         
  7 Gšszczak Olga            SP Siemianice        SPS                 17.00         
  8 Płonka Natalia           SP Siemianice        SPS                 19.00         
  9 Krasoń Julia             MUKS Junior Ochędzyn E70        2048149  21.00         
 10 Brzezińska Weronika      SP Siemianice        SPS                 23.00         
 11 Karczewska Zuzanna       SP Siemianice        SPS                 25.00         
 12 Vakant                                                            27.00         
 13 Vakant                                                            29.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K12         2.1km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Płuska Sandra            UMLKS Start Wieruszó E12                  4.00         
  2 Kozłowska Natalia        UKS Grom Sokolniki   E11        2048141   6.00         
  3 Jerczyńska Zofia         Indywidualnie        IND                  8.00         
  4 Kukawska Julia           MUKS Junior Ochędzyn E70        2086237  10.00         
  5 Pietras Hanna            SP Siemianice        SPS                 12.00         
  6 Żuczkowska Oliwia        UKS GOK Galewice     E73                 14.00         
  7 Piekielna Maja           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048156  16.00         
  8 Herbeć Anna              MUKS Junior Ochędzyn E70        2048178  18.00         
  9 Mikołajczak Agata        Indywidualnie        IND                 20.00         
 10 Jarczak Marika           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048144  22.00         
 11 Szefer Nina              SP Siemianice        SPS                 24.00         
 12 Vakant                                                            26.00         
 13 Vakant                                                            28.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K14         2.5km    0m 13k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kałuzn Emilia            UMLKS Start Wieruszó E12                  2.00         
  2 Wróbel Julita            SP Siemianice        SPS                  4.00         
  3 Œpigiel Anna             UMLKS Start Wieruszó E12                  6.00         
  4 Płonka Maja              SP Siemianice        SPS                  8.00         
  5 Kiełbik Nikola           UKS Grom Sokolniki   E11        2048148  10.00         
  6 Domagała Emilia          UKS Grom Sokolniki   E11        2048188  12.00         
  7 Barton Marianna          SP Siemianice        SPS                 14.00         
  8 Sucha Andżelika          UKS Grom Sokolniki   E11                 16.00         
  9 Cegiełka Milena          UKS GOK Galewice     E73        2086643  18.00         
 10 Płonka Amelia            SP Siemianice        SPS                 20.00         
 11 Krzyzostanek Patrycja    UKS Grom Sokolniki   E11                 22.00         
 12 Rachel Daria             SP Siemianice        SPS                 24.00         
 13 Jabłońska Emilia         MUKS Junior Ochędzyn E70        2086234  26.00         
 14 Vakant                                                            28.00         
 15 Vakant                                                            30.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K16/18      2.7km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janik Patrycja           UKS GOK Galewice     E73                  1.00         
  2 Pietrzak Alicja          LO nr 1 Kępno        L1K                  5.00         
  3 Więcek Anna              LO nr 1 Kępno        L1K                  9.00         
  4 Królikowska Aleksandra   LO nr 1 Kępno        L1K                 13.00         
  5 Hadryœ Aleksandra        LO nr 1 Kępno        L1K                 17.00         
  6 Rybczyńska Martyna       LO nr 1 Kępno        L1K                 21.00         
  7 Kędzior Oliwia           LO nr 1 Kępno        L1K                 25.00         
  8 Trzeciak Kinga           LO nr 1 Kępno        L1K                 27.00         
  9 Polak Aleksandra         LO nr 1 Kępno        L1K                 29.00         
 10 Sielska Natalia          LO nr 1 Kępno        L1K                 31.00         
 11 Vakant                                                            33.00         
 12 Vakant                                                            35.00         
 
Lista startowa wg kategorii: K21/K35+    2.7km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Piekielna Angelika       MUKS Junior Ochędzyn E70        2048154   3.00         
  2 Teper Katarzyna          Indywidualnie        IND                  7.00         
  3 Ciupa Monika             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 11.00         
  4 Ertel Krystyna           MUKS Junior Ochędzyn E70        2130141  15.00         
  5 Vakant                                                            19.00         
  6 Vakant                                                            23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: KM-R        1.3km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Grzesiak Roksana         UMLKS Start Wieruszó E12                               
  2 Kłobutowski Leon         UMLKS Start Wieruszó E12                               
 
Lista startowa wg kategorii: M10N        1.3km    0m 7k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciupa Wojtek             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                  6.00         
  2 Domagała Konrad          UKS Grom Sokolniki   E11                  8.00         
  3 Grzesik Hubert           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048155  10.00         
  4 Mšczka Marcel            SP Siemianice        SPS                 12.00         
  5 Chabrzyk Wojciech        ChabTeam             CHA                 14.00         
  6 Cegiełka Konrad          UKS GOK Galewice     E73                 16.00         
  7 Barszczewski Michał      MUKS Junior Ochędzyn E70        2048152  18.00         
  8 Vakant                                                            20.00         
  9 Vakant                                                            22.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M12         2.4km    0m 11k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Teper Adam               SP 2 Kępno           S2K                 11.00         
  2 Marszałek Alan           UKS Grom Sokolniki   E11        2048143  13.00         
  3 Narożny Kacper           UKS GOK Galewice     E73                 15.00         
  4 Ciupa Janek              UKS Orientuœ ŁódŸ    E75                 17.00         
  5 Domagała Jakub           UKS Grom Sokolniki   E11        2048142  19.00         
  6 Vakant                                                            21.00         
  7 Vakant                                                            23.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M14         2.6km    0m 14k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kędzia Kacper            UMLKS Start Wieruszó E12                  9.00         
  2 Hryciuk Mikołaj          UKS Grom Sokolniki   E11        2086642  11.00         
  3 Fronia Jakub             UKS GOK Galewice     E73                 13.00         
  4 Pietras Bartosz          SP Siemianice        SPS                 15.00         
  5 Solecki Jakub            SP Kierzno           SPK                 17.00         
  6 Korek Kacper             UKS Grom Sokolniki   E11        2048147  19.00         
  7 Grzesiak Jakub           SP Siemianice        SPS                 21.00         
  8 Kozłowski Jakub          UKS Grom Sokolniki   E11        2048146  23.00         
  9 Vakant                                                            25.00         
 10 Vakant                                                            27.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M16/18      2.8km    0m 16k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Œwiatły Oliwier          UMLKS Start Wieruszó E12                  0.00         
  2 Ertel Jacek              MUKS Junior Ochędzyn E70        2086235   4.00         
  3 Gonera Jakub             UMLKS Start Wieruszó E12                  8.00         
  4 Nowak Bruno              LO nr 1 Kępno        L1K                 12.00         
  5 Markowski Miłosz         LO nr 1 Kępno        L1K                 16.00         
  6 Szandała Marcin          LO nr 1 Kępno        L1K                 20.00         
  7 Władek Karol             LO nr 1 Kępno        L1K                 22.00         
  8 Gliński Jakub            LO nr 1 Kępno        L1K                 24.00         
  9 Janicki Dominik          LO nr 1 Kępno        L1K                 26.00         
 10 Ociepa Patryk            LO nr 1 Kępno        L1K                 28.00         
 11 Hanas Julian             LO nr 1 Kępno        L1K                 30.00         
 12 Puchalski Kacper         LO nr 1 Kępno        L1K                 32.00         
 13 Vakant                                                            34.00         
 14 Vakant                                                            36.00         
 
Lista startowa wg kategorii: M21/35      2.9km    0m 18k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Ciupa Marcin             UKS Orientuœ ŁódŸ    E75        8020578   2.00         
  2 Piekielny Mariusz        MUKS Junior Ochędzyn E70        2048162   6.00         
  3 Ertel Radosław           MUKS Junior Ochędzyn E70        2048151  10.00         
  4 Vakant                                                            14.00         
  5 Vakant                                                            18.00         
  6 Domagała Andrzej         UKS Grom Sokolniki   E11        2086645  40.00         
  7 Krzyżostanek Jarosław    UKS Grom Sokolniki   E11        2048197  42.00         
 
Lista startowa wg kategorii: Open        1.5km    0m 9k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Chałupka Zuzanna         UKS Grom Sokolniki   E11                  3.00         
  2 Chabrzyk Andrzej, Oliwia ChabTeam             CHA                  5.00         
  3 Vakant                                                             7.00         
  4 Vakant                                                             9.00         
 
Lista startowa wg kategorii: Weteran     1.4km    0m 12k  
------------------------------------------------------------------------------------
  1 Œliwakowski Adam         MUKS Junior Ochędzyn E70        2091862   0.00