Wyniki sztafet                                                                                                                                          29.09.2020 10:27:58
                                                                              MMM - sztafety
===PRO SPORT Piotr Paszynski=================================================================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         6.1- 7.4km    0-   0m 12-12k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   56 E71 Azymut Pabianice I         96.41 Kozuń Marika           26.40/1   Janiak Magdalena       44.08/2       70.48/1  Młynarczyk Kaja        25.53/1       96.41/1  
                                              
  2   50 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ I       114.17 Nowak Hanna            36.57/3   Rawecka Zofia          37.44/1       74.41/2  Siudek Julia           39.36/3      114.17/2  
                                              
  3   52 W87 UNTS Warszawa             126.09 Mianowska Antonina     29.16/2   Szerling Lena          51.48/4       81.04/3  Białoń Maria           45.05/4      126.09/3  
                                              
  4   55 W81 UKS OSiR Góra Kalwaria    142.16 Borkowska Lena         40.20/6   Łšcka Julia            50.31/3       90.51/4  Kasprzyk Marta         51.25/6      142.16/4  
                                              
  5   57 L01 Azymut Siedliska II       148.30 Dobromieska Izabel     41.37/8   Sierkowska Marta       54.58/5       96.35/5  Bożek Ewelina          51.55/7      148.30/5  
                                              
  6   60 E71 Azymut Pabianice II       158.15 Pabich Hanna           41.35/7   Kowalczyk Kalina       55.02/6       96.37/6  Redzynia Zofia         61.38/8      158.15/6  
                                              
  7   58 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ II      212.28 Milczarek Oliwia       40.18/5   Greszkiewicz Magda     99.43/8      140.01/7  Pawlak Kinga           72.27/9      212.28/7  
                                              
      51 L01 Azymut Siedliska I     NKl       Mielko Zuzanna         41.42/9   Adamiak Amelia     NKl      /    NKl      /   Sudak Oliwia       NKl      /    NKl      /   
                                              
      53 E17 MKS Metalowiec ŁódŸ    NKl       Parafiniuk Hanna       37.14/4   Ziółkowska Nina    NKl      /    NKl      /   Œmiegielska Martyn     46.31/5   NKl      /   
                                              
      54 E70 MUKS Junior Ochędzyn,  NKl       Jarczak Marika     NKl      /    Piekielna Maja         88.55/7   NKl      /   Herbeć Anna            34.38/2   NKl      /   
                                              
      59 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ III            Wojczyk Zofia          90.18/10                              /             /                               /             /   
                                              
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         6.0- 6.6km    0-   0m 13-13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   13 E71 Azymut Pabianice I         75.32 Durma Jerzy            22.19/1   Krempiński Francis     21.40/1       43.59/1  Sztranek Maciej        31.33/6       75.32/1  
                                              
  2   15 E71 Azymut Pabianice II        84.45 Wesołowski Oskar       23.12/2   Wiœniewski Jakub       25.59/2       49.11/2  Łubisz Dominik         35.34/7       84.45/2  
                                              
  3   11 W81 UKS OSiR Góra Kalwaria     87.19 Wasilewski Antoni      31.23/7   Dzwonkowska Paulin     33.16/3       64.39/4  Łšcki Jakub            22.40/1       87.19/3  
                                              
  4   14 E73 UKS GOK Galewice           92.47 Narożny Kacper         26.40/3   Domagała Jakub         36.12/5       62.52/3  Cegiełka Milena        29.55/4       92.47/4  
                                              
  5   16 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ II       98.19 Ciupa Jan              30.58/5   Grzymkiewicz Mateu     41.19/9       72.17/7  Rzeńca Tomasz          26.02/2       98.19/5  
                                              
  6   17 E71 Azymut Pabianice III      101.58 Łubisz Łukasz          36.20/9   Kielnierowski Wojc     34.21/4       70.41/6  Wiœniewski Adam        31.17/5      101.58/6  
                                              
  7   12 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ I       110.07 Młynarczyk Maksymi     28.41/4   Słomczyński Filip      38.58/8       67.39/5  Ziółkiewicz Jan        42.28/9      110.07/7  
                                              
  8   18 W11 BKS Wataha Warszawa I     124.46 Owsiak Stanisław       31.35/8   Tufekcisf Leonidas     65.12/14      96.47/10 Stopczyński Bartos     27.59/3      124.46/8  
                                              
  9   23 W11 BKS Wataha Warszawa II    128.54 Pachucki Tymoteusz     30.59/6   Michalski Tomasz       42.50/10      73.49/9  Maœlanka Mateusz       55.05/11     128.54/9  
                                              
 10   20 E71 Azymut Pabianice IV       130.33 Goszcz Julia           36.21/10  Krawczyk Piotr         37.09/6       73.30/8  Gramsz Miłosz          57.03/12     130.33/10 
                                              
 11   10 L01 UKS Azymut Siedliska I    148.58 Kardasz Jakub          57.55/14  Mnich Marcin           38.53/7       96.48/11 Bekier Daniel          52.10/10     148.58/11 
                                              
 12   22 W80 KS Spójnia Warszawa       154.15 Lendzioszek Antoni     39.29/11  Lendzioszek Leszek     78.53/15     118.22/13 Lendzioszek Roman      35.53/8      154.15/12 
                                              
 13   19 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ III     168.18 Trzeciak Antoni        48.27/12  Trapczyński Franci     53.35/11     102.02/12 Karpiński Szymon       66.16/13     168.18/13 
                                              
 14   26 W87 UNTS Warszawa II          191.59 Ptak Szymon            55.35/13  Chachurski Mieszko     64.46/12     120.21/14 Wójtowicz Hanna        71.38/14     191.59/14 
                                              
      21 W87 UNTS Warszawa I        NKl       Sobczyk Jeremi     NKl      /    Tandejko Radosław  NKl      /    NKl      /   Hajkowicz Olaf     DNF      /    NKl      /   
                                              
      24 L01 Azymut Siedliska II    NKl       Podolak Eryk       NKl      /    Koœć Krystian      NKl      /    NKl      /   Pióro Dawid        NKl      /    NKl      /   
                                              
      25 E75 UKS Orientuœ ŁódŸ IV   NKl       Magdzierz Dyło Jan NKl      /    Smoliński Paweł        64.46/12  NKl      /   Siudek Krzysztof       71.49/15  NKl      /