Końcowe wyniki zawodów                                              17.10.2020 16:34:17
                                    MP i PN w RJnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski=============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         5.1km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O2705025       37.00  +      0.00
  2.Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O2705031       38.53  +      1.53
  3.Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O2705034       44.06  +      7.06
  4.Oleśniewicz Hanna        UKS Lotna Zdzieszowi O2705042       59.32  +     22.32
    Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704644   DNF               
    Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704684   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         6.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wąsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082       34.36  +      0.00
  2.Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225       36.11  +      1.35
  3.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461       43.38  +      9.02
  4.Chilimoniuk Diana        UKS Falenica Warszaw W83            44.56  +     10.20
  5.Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340       51.29  +     16.53
    Leusz Nicola             UKS Kometa Gliwice   S2804643   DNF               
    Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K17        11.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406       56.49  +      0.00
  2.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O4703478       58.00  +      1.11
  3.Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O2703771       63.26  +      6.37
  4.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724       66.31  +      9.42
  5.Żmij Karolina            UKS Kometa Gliwice   S2804511       86.21  +     29.32
    Oleśniewicz Nina         LUKS Azymek Zdzieszo O4703726   NKl               
    Łukasik Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi O2703774   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20        18.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Szaturska Aleksandra     BKS Wataha Warszawa  W1104921       78.00  +      0.00
  2.Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S2802490       84.36  +      6.36
  3.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O4703476       84.57  +      6.57
  4.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O4703474       96.00  +     18.00
  5.Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491      100.50  +     22.50
  6.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462      101.13  +     23.13
    Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O4703333   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K21        21.6km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S2802986       73.28  +      0.00
  2.Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061       82.49  +      9.21
  3.Kaczmarek Anna           UKS Dąb Leszno       P0304234      107.01  +     33.33
  4.Prais Anna               UKS Dąb Leszno       P03           143.39  +     70.11
    Lisewska Agnieszka       Stowarzyszenie Team  W0802091   NKl               
    Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K0102065   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K40-45     13.7km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Małek Justyna            Stowarzyszenie Team  W08            64.54  +      0.00
  2.Szymańska Zuzanna        Stowarzyszenie Team  W0802690       72.28  +      7.34
    Marszałek Maria          UKS Kometa Gliwice   S2804147   NKl               
    Dura Magdalena           WKS Śląsk Wrocław    D95        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50        11.2km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313       56.52  +      0.00
  2.Wąsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080       67.19  +     10.27
  3.Bogucka-Jaroszek Anna    Stowarzyszenie Team  W0802245       71.04  +     14.12
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         5.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148       25.25  +      0.00
  2.Malinowski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8304939       32.37  +      7.12
  3.Mikołajczak Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224       38.21  +     12.56
  4.Staszkiewicz Franciszek  UKS Falenica Warszaw W83            38.26  +     13.01
  5.Staszkiewicz Ryszard     UKS Falenica Warszaw W83            41.03  +     15.38
  6.Żmij Szymon              UKS Kometa Gliwice   S2804823       47.04  +     21.39
  7.Małek Mikołaj            Stowarzyszenie Team  W08            51.33  +     26.08
    Matusiak Oliwer          UKS Lotna Zdzieszowi O2705039   DNF               
    Staszkiewicz Tadeusz     UKS Falenica Warszaw W83        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         6.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O2704686       30.12  +      0.00
  2.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O2704685       30.47  +      0.35
  3.Malinowski Wojciech      UKS Falenica Warszaw W8304938       39.55  +      9.43
  4.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O2703772       40.38  +     10.26
  5.Migacz Dawid             LKS Górzanka Nawojow K01            56.01  +     25.49
    Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O2705032   NKl               
    Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O2705028   DNF               
    Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O2704687   DNF               
    Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O2704688   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M17        18.6km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Towarek Michał           UKS Kometa Gliwice   S2803359       61.45  +      0.00
  2.Wąsiewicz Jerzy          Stowarzyszenie Team  W0804079       70.47  +      9.02
  3.Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W8003505       73.02  +     11.17
  4.Wroniak Krzysztof        Stowarzyszenie Team  W0803326       79.12  +     17.27
  5.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823       80.42  +     18.57
  6.Szyszko Mateusz          KS Spójnia Warszawa  W80            82.25  +     20.40
  7.Małek Filip              Stowarzyszenie Team  W08           186.18  +    124.33
    Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O2704963   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20        25.8km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O4703475       91.24  +      0.00
  2.Obstoj Adam              LUKS Azymek Zdzieszo O4703331       99.23  +      7.59
  3.Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O2703775      108.26  +     17.02
    Hyla Damian              UKS Kometa Gliwice   S2803332   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M21        29.4km    0m 23k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Niebielski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8302947       76.19  +      0.00
  2.Kielak Hubert            UKS Falenica Warszaw W8302946       82.48  +      6.29
  3.Marcinkiewicz Grzegorz HenrykPUKS Młode Orły Nowy W0301947       85.43  +      9.24
  4.Marcinkiewicz Grzegorz   PUKS Młode Orły Nowy W0302495       92.04  +     15.45
  5.Jaroszek Radoslaw        Stowarzyszenie Team  W0801494       92.08  +     15.49
  6.Kielak Igor              UKS Falenica Warszaw W83           113.01  +     36.42
  7.Jaroszek Jakub           Stowarzyszenie Team  W0801736      118.51  +     42.32
  8.Brych Miłosz             Koniecpol            KON           186.43  +    110.24
    Chilimoniuk Paweł        UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
    Kielak Sławomir          UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
    Nowak Bartosz            UKS Falenica Warszaw W8303017   NKl               
    Staszkiewicz Michał      UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40        25.8km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Dopierała Piotr          Stowarzyszenie Team  W0802350       88.54  +      0.00
  2.Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O4701620      116.14  +     27.20
  3.Żmij Jacek               UKS Kometa Gliwice   S2804824      120.44  +     31.50
    Małek Piotr              Stowarzyszenie Team  W08        NKl               
    Bala Radosław            MKS Pogoń Siedlce    W8602106   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45        25.8km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krasuski Marcin          KS OK!Sport Warszawa W0202688       83.50  +      0.00
  2.Towarek Ireneusz         UKS Kometa Gliwice   S2803358       86.56  +      3.06
  3.Nowak Remigiusz          KS Hades Poznań      P0200907       91.47  +      7.57
  4.Gorczyca Jacek           KS Hades Poznań      P0203305       94.03  +     10.13
  5.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D9502148       95.59  +     12.09
  6.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K0101195      100.12  +     16.22
  7.Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W0802692      104.03  +     20.13
  8.Marszałek Waldemar       UKS Kometa Gliwice   S2804146      113.18  +     29.28
  9.Niewiarowski Andrzej     LKS Górzanka Nawojow K01           131.38  +     47.48
    Bergier Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3003196   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50        21.6km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W8700101       81.52  +      0.00
  2.Wroniak Adam             Stowarzyszenie Team  W0802724       89.11  +      7.19
  3.Urbaniak Krzysztof       Indywidualny Mazowsz W0000522       90.28  +      8.36
  4.Wąsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081      114.01  +     32.09
 
Końcowe wyniki zawodów: M55        21.6km    0m 23k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuziński Sławomir      WKS Wawel Kraków     K3001409       94.51  +      0.00
  2.Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S2801005       96.48  +      1.57
  3.Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W8001526      111.33  +     16.42
  4.Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K3002725      126.46  +     31.55
 
Końcowe wyniki zawodów: M60-65     13.7km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Grabowicz Andrzej        WKS Wawel Kraków     K3000804       54.28  +      0.00
  2.Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W8000528       60.20  +      5.52
  3.Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302       81.17  +     26.49
  4.Olbrycht Janusz          OLBnO                OLB00228       82.21  +     27.53
  5.Socha Zbigniew           indywidualnie Gliwic S0002579       85.23  +     30.55
 
Końcowe wyniki zawodów: M70        11.2km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K3000830       58.10  +      0.00
  2.Janowski Konrad          KS Spójnia Warszawa  W8000525       70.56  +     12.46
  3.Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D9200146       74.21  +     16.11
    Dura Kazimierz           WKS Śląsk Wrocław    D9500720   DNF