Lista startowa wg kategorii                                                 17.10.2020 18:52:50
                                        MP i PN w RJnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski=====================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Lista startowa wg kategorii: K12         3.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1 Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704644   8199555  26.00          R:2008
  2 Oleśniewicz Hanna        UKS Lotna Zdzieszowi O2705042   8199557  28.00          R:2009
  3 Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704684   8199556  30.00          R:2008
  4 Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O2705025   8199592  32.00          R:2008
  5 Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O2705031   8199591  34.00          R:2008
  6 Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O2705034   8199558  36.00          R:2009
 
Lista startowa wg kategorii: K14         4.8km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Leusz Nicola             UKS Kometa Gliwice   S2804643   8631699  25.00          R:2006
  2 Chilimoniuk Diana        UKS Falenica Warszaw W83        8199553  27.00          R:2006
  3 Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   8518350  29.00          R:2006
  4 Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225   8200612  31.00          R:2006
  5 Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340   8629801  33.00          R:2006
  6 Wąsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082   8070511  35.00          R:2007
  7 Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461   8516450  37.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: K17         5.8km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724   8008253  23.00          R:2004
  2 Oleśniewicz Nina         LUKS Azymek Zdzieszo O4703726   8199569  25.00          R:2003
  3 Żmij Karolina            UKS Kometa Gliwice   S2804511   8631680  27.00          R:2004
  4 Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O2703771   8199567  29.00          R:2004
  5 Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O4703478   8199570  31.00          R:2003
  6 Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406   8631700  33.00          R:2004
  7 Łukasik Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi O2703774   8199568  35.00          R:2004
 
Lista startowa wg kategorii: K20         6.9km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O4703476   8199572   0.00          R:2002
  2 Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462   8515550   2.00          R:2002
  3 Szaturska Aleksandra     BKS Wataha Warszawa  W1104921   8198611   4.00          R:2001
  4 Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O4703474   8199571   6.00          R:2001
  5 Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S2802490   8631692   8.00          R:2002
  6 Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O4703333   8199578  10.00          R:2000
  7 Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491   8631691  12.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: K21         8.6km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K0102065   8199586   0.00          R:1997
  2 Prais Anna               UKS Dąb Leszno       P03        8012841   2.00          R:1981
  3 Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S2802986   8627432   4.00          R:2002
  4 Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061   8199588   6.00          R:1983
  5 Lisewska Agnieszka       Stowarzyszenie Team  W0802091   8199809   8.00          R:1998
  6 Kaczmarek Anna           UKS Dąb Leszno       P0304234   8121986  10.00          R:1986
 
Lista startowa wg kategorii: K40-45      6.9km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Szymańska Zuzanna        Stowarzyszenie Team  W0802690   8000599  16.00          R:1977
  2 Marszałek Maria          UKS Kometa Gliwice   S2804147   8631695  24.00          R:1974
  3 Małek Justyna            Stowarzyszenie Team  W08        8012857  26.00          R:1975
 
Lista startowa wg kategorii: K50         5.8km    0m 14k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Bogucka-Jaroszek Anna    Stowarzyszenie Team  W0802245    607807  11.00          R:1970
  2 Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313   8000390  13.00          R:1968
  3 Wąsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080   8051070  15.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: M12         3.6km    0m 11k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Staszkiewicz Ryszard     UKS Falenica Warszaw W83        8199582  38.00          R:2010
  2 Matusiak Oliwer          UKS Lotna Zdzieszowi O2705039   8199559  40.00          R:2009
  3 Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   8631667  42.00          R:2010
  4 Staszkiewicz Tadeusz     UKS Falenica Warszaw W83                 44.00          R:2008
  5 Małek Mikołaj            Stowarzyszenie Team  W08        8121278  46.00          R:2008
  6 Mikołajczak Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224   8170208  48.00          R:2008
  7 Malinowski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8304939   8199550  50.00          R:2010
  8 Żmij Szymon              UKS Kometa Gliwice   S2804823   8631677  52.00          R:2009
  9 Staszkiewicz Franciszek  UKS Falenica Warszaw W83        8199580  54.00          R:2006
 
Lista startowa wg kategorii: M14         4.8km    0m 12k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O2704688   8199563  39.00          R:2007
  2 Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O2703772   8199562  41.00          R:2007
  3 Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O2705032   8199565  45.00          R:2007
  4 Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O2704685   8199560  47.00          R:2006
  5 Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O2704686   8199561  49.00          R:2007
  6 Migacz Dawid             LKS Górzanka Nawojow K01        8199589  51.00          R:2007
  7 Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O2705028   8199566  53.00          R:2007
  8 Malinowski Wojciech      UKS Falenica Warszaw W8304938   8199552  55.00          R:2008
  9 Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O2704687   8199564  57.00          R:2007
 
Lista startowa wg kategorii: M17         6.9km    0m 16k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wroniak Krzysztof        Stowarzyszenie Team  W0803326   8000596  28.00          R:2004
  2 Szyszko Mateusz          KS Spójnia Warszawa  W80        8090606  30.00          R:2004
  3 Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823   8631676  32.00          R:2005
  4 Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O2704963   8199573  34.00          R:2005
  5 Małek Filip              Stowarzyszenie Team  W08        8030173  36.00          R:2005
  6 Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W8003505   8080305  38.00          R:2005
  7 Wąsiewicz Jerzy          Stowarzyszenie Team  W0804079   8050202  40.00          R:2005
  8 Towarek Michał           UKS Kometa Gliwice   S2803359   8629802  42.00          R:2003
 
Lista startowa wg kategorii: M20         8.6km    0m 18k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Hyla Damian              UKS Kometa Gliwice   S2803332   8631670  20.00          R:2001
  2 Obstoj Adam              LUKS Azymek Zdzieszo O4703331   8199575  22.00          R:2000
  3 Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O2703775   8199574  24.00          R:2002
  4 Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2803231   8631683  26.00          R:2001
  5 Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O4703475   8199576  28.00          R:2002
 
Lista startowa wg kategorii: M21         9.9km    0m 20k  
-------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Brych Miłosz             Koniecpol            KON        7204652   1.00          R:1998
  2 Kielak Igor              UKS Falenica Warszaw W83        8199583   3.00          R:1999
  3 Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W8700458   8000397   5.00          R:1990
  4 Marcinkiewicz Grzegorz HenrykPUKS Młode Orły Nowy W0301947   8660492   7.00          R:1986
  5 Sokalski KRZYSZTOF       KU AZS WAT Warszawa  W8900565   8207050   9.00          R:1982
  6 Nowak Bartosz            UKS Falenica Warszaw W8303017   8199554  11.00          R:1999
  7 Jaroszek Jakub           Stowarzyszenie Team  W0801736   8199594  13.00          R:1998
  8 Borgiel Jarosław         UKS Sparta Czyżowice S0301766   8055091  15.00          R:1997
  9 Piłkowski Tadeusz        KS OK!Sport Warszawa W0200689   8653083  17.00          R:1990
 10 Kielak Hubert            UKS Falenica Warszaw W8302946   8199551  19.00          R:1996
 11 Marcinkiewicz Grzegorz   PUKS Młode Orły Nowy W0302495   8001097  21.00          R:1985
 12 Krzemiński Paweł         KU AZS WAT Warszawa  W8912343   7849933  23.00          R:1982
 13 Niebielski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8302947   8000846  25.00          R:1972
 14 Jaroszek Radoslaw        Stowarzyszenie Team  W0801494   8640906  27.00          R:1994
 15 Masztalski Paweł         UKS Sparta Czyżowice S03        8199593  29.00          R:1985
 16 Krasuski Marcin          KS OK!Sport Warszawa W0202688   8060972  31.00          R:1972
 
Lista startowa wg kategorii: M40         9.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Żmij Jacek               UKS Kometa Gliwice   S2804824   8631681   1.00          R:1975
  2 Dopierała Piotr          Stowarzyszenie Team  W0802350   8199585   3.00          R:1978
  3 Staszkiewicz Michał      UKS Falenica Warszaw W83        8199581   5.00          R:1972
  4 Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O4701620   8199577   7.00          R:1978
  5 Małek Piotr              Stowarzyszenie Team  W08        8199595   9.00          R:1976
  6 Chilimoniuk Paweł        UKS Falenica Warszaw W83        8199579  11.00          R:1972
 
Lista startowa wg kategorii: M45         9.1km    0m 17k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kielak Sławomir          UKS Falenica Warszaw W83        8199584  13.00          R:1972
  2 Marszałek Waldemar       UKS Kometa Gliwice   S2804146   8631703  17.00          R:1973
  3 Gorczyca Jacek           KS Hades Poznań      P0203305   8000834  19.00          R:1971
  4 Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K0101195   8199587  21.00          R:1971
  5 Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D9502148   8655945  23.00          R:1971
  6 Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W0802692   8030193  25.00          R:1974
  7 Bergier Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3003196   9102728  27.00          R:1972
  8 Towarek Ireneusz         UKS Kometa Gliwice   S2803358   8629803  29.00          R:1973
  9 Nowak Remigiusz          KS Hades Poznań      P0200907   8000833  31.00          R:1972
 10 Niewiarowski Andrzej     LKS Górzanka Nawojow K01        8199590  33.00          R:1974
 
Lista startowa wg kategorii: M50         8.6km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Wroniak Adam             Stowarzyszenie Team  W0802724   8000591  12.00          R:1969
  2 Urbaniak Krzysztof       Indywidualny Mazowsz W0000522   8640904  14.00          R:1967
  3 Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W8700101   8660491  16.00          R:1955
  4 Wąsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081   8070620  18.00          R:1970
 
Lista startowa wg kategorii: M55         8.6km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W8001526   8280665  30.00          R:1965
  2 Łabuziński Sławomir      WKS Wawel Kraków     K3001409   8010867  32.00          R:1964
  3 Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S2801005   8657175  34.00          R:1964
  4 Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K3002725   8200663  36.00          R:1963
 
Lista startowa wg kategorii: M60-65      6.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Olbrycht Janusz          OLBnO                OLB00228    886663  14.00          R:1955
  2 Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302   8000391  18.00          R:1959
  3 Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W8000528   8040156  20.00          R:1956
  4 Grabowicz Andrzej        WKS Wawel Kraków     K3000804    800388  22.00          R:1957
 
Lista startowa wg kategorii: M70         5.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1 Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K3000830   2057145  17.00          R:1948
  2 Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D9200146   2053628  19.00          R:1949
  3 Janowski Konrad          KS Spójnia Warszawa  W8000525   8150216  21.00          R:1949