Wyniki sztafet                                                                                            18.10.2020 15:43:24
                                                   MP i PN RJnO - sztafety
===PRO SPORT Piotr Paszynski===================================================================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K           8.2- 8.7km    0-   0m 13-13k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   64 S28 UKS Kometa Gliwice         91.31 Marszałek Maria        55.47/3   Nyga Julia             35.44/1       91.31/1  
  2   63 W08 Stowarzyszenie Team II    100.54 Szymańska Zuzanna      57.47/4   Lisewska Agnieszka     43.07/2      100.54/2  
  3   65 W08 Stowarzyszenie TeamIII    108.08 Małek Justyna          50.11/1   Bogucka-Jaroszek A     57.57/4      108.08/3  
  4   62 W08 Stowarzyszenie Team I     124.57 Wąsiewicz Urszula      60.00/5   Wąsiewicz Marzena      64.57/5      124.57/4  
  5   66 K01 LKS Górzanka Nawojowa     127.42 Dzik Justyna           73.53/6   Skorupa Maja           53.49/3      127.42/5  
      61 P03 UKS Dąb Leszno         NKl       Kaczmarek Anna         54.03/2   Prais Anna         NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: KJ          8.1- 8.8km    0-   0m 11-11k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   42 O47 LUKS Azymek Zdziesz I      74.51 Oleśniewicz Nina       41.54/2   Dammfeld Karolina      32.57/1       74.51/1  
  2   44 S28 UKS Kometa Gliwice I       77.35 Pogoda Kinga           37.27/1   Polewka Aleksandra     40.08/3       77.35/2  
  3   43 O47 LUKS Azymek Zdziesz II     82.40 Łakomska Aleksandr     45.11/3   Ogrodnik Magdalena     37.29/2       82.40/3  
  4   41 S28 UKS Kometa Gliwice II     102.43 Żmij Karolina          49.34/4   Leśniak Matylda        53.09/4      102.43/4  
 
Końcowe wyniki zawodów: KM          8.5- 8.7km    0-   0m 9-9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1    1 S28 UKS Kometa Gliwice I       80.34 Dziuba Justyna         41.28/1   Polewka Julianna       39.06/1       80.34/1  
       3 O27 UKS Lotna Zdziesz. III NKl       Wróblewska Jagoda  NKl      /    Zapart Julia       NKl      /    NKl      /   
       4 O27 UKS Lotna Zdziesz. I   NKl       Kotłowska Sonia    NKl      /    Kotłowska Julia    NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: M          10.5-11.2km    0-   0m 14-14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   73 W83 UKS Falenica II            65.41 Niebielski Bartosz     33.43/1   Kielak Hubert          31.58/1       65.41/1  
  2   72 W03 PUKS Młode Orły Nowy D     74.00 Marcinkiewicz Grze     41.28/6   Marcinkiewicz Grze     32.32/2       74.00/2  
  3   75 W08 Stowarzyszenie Team I      77.14 Jaroszek Radosław      36.31/2   Jaroszek Jakub         40.43/4       77.14/3  
  4   79 W87 UNTS Warszawa              81.01 Gromadka Maciej        36.53/3   Parfianowicz Ludom     44.08/6       81.01/4  
  5   76 W02 KS OK!Sport Warszawa       81.50 Krasuski Marcin        39.37/4   Piłkowski Tedausz      42.13/5       81.50/5  
  6   74 W83 UKS Falenica III           84.12 Nowak Bartosz          44.48/7   Kielak Igor            39.24/3       84.12/6  
  7   71 W83 UKS Falenica I            139.24 Chilimoniuk Diana      75.40/9   Chilimoniuk Paweł      63.44/7      139.24/7  
      78 W89 KU AZS WAT Warszawa    NKl       Sokalski Krzysztof     49.02/8   Krzemiński Paweł   NKl      /    NKl      /   
      80 W08 Stowarzyszenie Team II NKl       Waluga Ireneusz        41.18/5   Małek Piotr        NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: MJ          8.2- 8.7km    0-   0m 13-13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   51 S28 UKS Kometa Gliwice         68.43 Hyla Damian            35.53/1   Towarek Michał         32.50/1       68.43/1  
  2   55 O47 LUKS Azymek Zdzieszowi     76.28 Obstoj Adam            39.22/2   Sikorski Marcin        37.06/3       76.28/2  
  3   53 W08 Stowarzyszenie Team 36     81.54 Wąsiewicz Jerzy        42.17/3   Wroniak Krzysztof      39.37/5       81.54/3  
  4   52 W80 KS Spójnia Warszawa        82.45 Janowski Filip         44.46/4   Szyszko Mateusz        37.59/4       82.45/4  
  5   56 S28 UKS Kometa Gliwice         87.08 Marszałek Patryk       50.29/5   Kucharczyk Jakub       36.39/2       87.08/5  
 
Końcowe wyniki zawodów: MM          8.5- 8.7km    0-   0m 9-9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1   25 O27 UKS Lotna Zdziesz. I       59.49 Burak Łukasz           31.45/1   Kipka Mateusz          28.04/1       59.49/1  
  2   26 O27 UKS Lotna Zdziesz. II      72.49 Konopka Tomasz         42.08/3   Dammfeld Adam          30.41/2       72.49/2  
      21 W83 UKS Falenica I         NKl       Malinowski Bartosz NKl      /    Malinowski Wojciec     34.33/3   NKl      /   
      27 P03 UKS Dąb Leszno         NKl       Prais Julia            39.50/2   Mikołajczak Tymon  NKl      /    NKl      /   
 
Końcowe wyniki zawodów: MV         10.5-11.2km    0-   0m 14-14k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1  102 S28 UKS Kometa Gliwice         85.25 Skorupa Stanisław      44.49/2   Towarek Ireneusz       40.36/2       85.25/1  
  2  101 P02 KS Hades Poznań            91.06 Gorczyca Jacek         49.32/4   Nowak Remigiusz        41.34/3       91.06/2  
  3  109 W08 Stowarzyszenie Team II     91.17 Wroniak Adam           53.42/5   Dopierała Piotr        37.35/1       91.17/3  
  4  104 K30 WKS Wawel Kraków I         98.40 Niessner Piotr         54.02/6   Łabuziński Sławomi     44.38/4       98.40/4  
  5  103 W83 UKS Falenica Warszawa     105.57 Kielak Sławomir        41.52/1   Staszkiewicz Micha     64.05/8      105.57/5  
  6  112 W00 Indywidualny Mazowsze     108.19 Krochmal Andrzej       56.19/8   Urbaniak Krzysztof     52.00/5      108.19/6  
  7  105 K30 WKS Wawel Kraków II       112.52 Kruczek Stanisław      58.30/9   Grabowicz Andrzej      54.22/6      112.52/7  
  8  110 K01 LKS Górzanka Nawojowa     112.58 Niewiarowski Andrz     47.52/3   Migacz Marcin          65.06/9      112.58/8  
  9  111 S28 UKS Kometa Gliwice        113.14 Żmij Jacek             54.48/7   Zdanowicz Jan          58.26/7      113.14/9  
 10  108 W08 Stowarzyszenie Team I     144.26 Wąsiewicz Piotr        58.31/10  Olbrycht Janusz        85.55/11     144.26/10 
     107 W80 KS Spójnia Warszawa    NKl       Janowski Piotr     NKl      /    Janowski Konrad        67.02/10  NKl      /