Końcowe wyniki zawodów                                              18.10.2020 16:00:09
                                    MP i PN w RJnO
===PRO SPORT Piotr Paszynski=============================Orienteering Organiser 2006===
 
 
Końcowe wyniki zawodów: K12         3.6km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kotłowska Sonia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704684       21.32  +      0.00
  2.Kotłowska Julia          UKS Lotna Zdzieszowi O2704644       23.23  +      1.51
  3.Wróblewska Jagoda        UKS Lotna Zdzieszowi O2705031       42.19  +     20.47
  4.Zapart Julia             UKS Lotna Zdzieszowi O2705025       45.32  +     24.00
  5.Oleśniewicz Hanna        UKS Lotna Zdzieszowi O2705042       49.23  +     27.51
    Matusiak Wiktoria        UKS Lotna Zdzieszowi O2705034   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K14         4.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Wąsiewicz Urszula        Stowarzyszenie Team  W0804082       21.40  +      0.00
  2.Prais Julia              UKS Dąb Leszno       P0304225       23.28  +      1.48
  3.Polewka Julianna         UKS Kometa Gliwice   S2802461       25.35  +      3.55
  4.Dziuba Justyna           UKS Kometa Gliwice   S2804340       32.16  +     10.36
  5.Chilimoniuk Diana        UKS Falenica Warszaw W83            37.00  +     15.20
    Leusz Nicola             UKS Kometa Gliwice   S2804643   DNF               
    Myśliwiec Aleksandra     UKS Kometa Gliwice   S2804341   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K17         5.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Leśniak Matylda          UKS Kometa Gliwice   S2803406       28.54  +      0.00
  2.Ogrodnik Magdalena       LUKS Azymek Zdzieszo O4703478       30.34  +      1.40
  3.Skorupa Maja             LKS Górzanka Nawojow K0103724       32.23  +      3.29
  4.Burak Natalia            UKS Lotna Zdzieszowi O2703771       34.30  +      5.36
  5.Żmij Karolina            UKS Kometa Gliwice   S2804511       36.31  +      7.37
  6.Oleśniewicz Nina         LUKS Azymek Zdzieszo O4703726       51.51  +     22.57
    Łukasik Aleksandra       UKS Lotna Zdzieszowi O2703774   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: K20         6.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Dammfeld Karolina        LUKS Azymek Zdzieszo O4703476       30.48  +      0.00
  2.Łakomska Aleksandra      LUKS Azymek Zdzieszo O4703474       32.02  +      1.14
  3.Szaturska Aleksandra     BKS Wataha Warszawa  W1104921       32.23  +      1.35
  4.Polewka Aleksandra       UKS Kometa Gliwice   S2802462       35.56  +      5.08
  5.Sulikowska Weronika      LUKS Azymek Zdzieszo O4703333       40.14  +      9.26
  6.Pogoda Kinga             UKS Kometa Gliwice   S2802490       40.21  +      9.33
  7.Sobel Natalia            UKS Kometa Gliwice   S2802491       48.07  +     17.19
 
Końcowe wyniki zawodów: K21         8.6km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamińska Anna            KU AZS WAT Warszawa  W8900061       31.20  +      0.00
  2.Nyga Julia               UKS Kometa Gliwice   S2802986       33.29  +      2.09
  3.Kaczmarek Anna           UKS Dąb Leszno       P0304234       42.59  +     11.39
  4.Dzik Justyna             LKS Górzanka Nawojow K0102065       56.14  +     24.54
    Lisewska Agnieszka       Stowarzyszenie Team  W0802091   NKl               
    Prais Anna               UKS Dąb Leszno       P03        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K40-45      6.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Marszałek Maria          UKS Kometa Gliwice   S2804147       31.27  +      0.00
  2.Szymańska Zuzanna        Stowarzyszenie Team  W0802690       33.11  +      1.44
    Małek Justyna            Stowarzyszenie Team  W08        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: K50         5.8km    0m 14k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Bugaj Teresa             WKS Wawel Kraków     K3003313       32.51  +      0.00
  2.Bogucka-Jaroszek Anna    Stowarzyszenie Team  W0802245       35.41  +      2.50
  3.Wąsiewicz Marzena        Stowarzyszenie Team  W0804080       36.50  +      3.59
 
Końcowe wyniki zawodów: M12         3.6km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Małek Mikołaj            Stowarzyszenie Team  W08            26.26  +      0.00
  2.Mikołajczak Tymon        UKS Dąb Leszno       P0304224       26.32  +      0.06
    Marszałek Dawid          UKS Kometa Gliwice   S2804148   NKl               
    Staszkiewicz Franciszek  UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
    Staszkiewicz Ryszard     UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
    Żmij Szymon              UKS Kometa Gliwice   S2804823   NKl               
    Malinowski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8304939   NKl               
    Matusiak Oliwer          UKS Lotna Zdzieszowi O2705039   DNF               
    Staszkiewicz Tadeusz     UKS Falenica Warszaw W83        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M14         4.8km    0m 12k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Malinowski Wojciech      UKS Falenica Warszaw W8304938       20.33  +      0.00
  2.Kipka Mateusz            UKS Lotna Zdzieszowi O2704686       21.30  +      0.57
  3.Dammfeld Adam            UKS Lotna Zdzieszowi O2703772       22.25  +      1.52
  4.Konopka Tomasz           UKS Lotna Zdzieszowi O2705032       24.52  +      4.19
  5.Burak Łukasz             UKS Lotna Zdzieszowi O2704685       25.18  +      4.45
  6.Migacz Dawid             LKS Górzanka Nawojow K01            27.00  +      6.27
    Czok Teodor              UKS Lotna Zdzieszowi O2705028   DNF               
    Łukasik Szymon           UKS Lotna Zdzieszowi O2704687   DNF               
    Woźniak Wojciech         UKS Lotna Zdzieszowi O2704688   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M17         6.9km    0m 16k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Towarek Michał           UKS Kometa Gliwice   S2803359       22.46  +      0.00
  2.Szyszko Mateusz          KS Spójnia Warszawa  W80            24.39  +      1.53
  3.Wąsiewicz Jerzy          Stowarzyszenie Team  W0804079       24.52  +      2.06
  4.Marszałek Patryk         UKS Kometa Gliwice   S2803823       26.26  +      3.40
  5.Wroniak Krzysztof        Stowarzyszenie Team  W0803326       32.03  +      9.17
  6.Janowski Filip           KS Spójnia Warszawa  W8003505       32.07  +      9.21
    Małek Filip              Stowarzyszenie Team  W08        NKl               
    Czok Klemens             UKS Lotna Zdzieszowi O2704963   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M20         8.6km    0m 18k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hyla Damian              UKS Kometa Gliwice   S2803332       29.13  +      0.00
  2.Sikorski Marcin          LUKS Azymek Zdzieszo O4703475       29.37  +      0.24
  3.Kucharczyk Jakub         UKS Kometa Gliwice   S2803231       31.30  +      2.17
  4.Obstoj Adam              LUKS Azymek Zdzieszo O4703331       31.45  +      2.32
  5.Obstoj Piotr             UKS Lotna Zdzieszowi O2703775       33.55  +      4.42
 
Końcowe wyniki zawodów: M21         9.9km    0m 20k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1.Niebielski Bartosz       UKS Falenica Warszaw W8302947       19.14  +      0.00
  2.Marcinkiewicz Grzegorz HenrykPUKS Młode Orły Nowy W0301947       19.33  +      0.19
  3.Kielak Hubert            UKS Falenica Warszaw W8302946       20.07  +      0.53
  4.Gromadka Maciej          UNTS Warszawa        W8700458       20.57  +      1.43
  5.Jaroszek Jakub           Stowarzyszenie Team  W0801736       21.59  +      2.45
  6.Jaroszek Radoslaw        Stowarzyszenie Team  W0801494       22.04  +      2.50
  7.Krasuski Marcin          KS OK!Sport Warszawa W0202688       23.31  +      4.17
  8.Piłkowski Tadeusz        KS OK!Sport Warszawa W0200689       23.32  +      4.18
  9.Nowak Bartosz            UKS Falenica Warszaw W8303017       24.14  +      5.00
 10.Marcinkiewicz Grzegorz   PUKS Młode Orły Nowy W0302495       24.21  +      5.07
 11.Krzemiński Paweł         KU AZS WAT Warszawa  W8912343       24.59  +      5.45
 12.Kielak Igor              UKS Falenica Warszaw W83            25.53  +      6.39
 13.Sokalski KRZYSZTOF       KU AZS WAT Warszawa  W8900565       28.33  +      9.19
 14.Brych Miłosz             Koniecpol            KON            62.50  +     43.36
    Borgiel Jarosław         UKS Sparta Czyżowice S0301766   DNF               
    Masztalski Paweł         UKS Sparta Czyżowice S03        DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M40         9.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Małek Piotr              Stowarzyszenie Team  W08            25.57  +      0.00
  2.Dopierała Piotr          Stowarzyszenie Team  W0802350       29.49  +      3.52
  3.Staszkiewicz Michał      UKS Falenica Warszaw W83            47.53  +     21.56
    Lippa Grzegorz           LUKS Azymek Zdzieszo O4701620   NKl               
    Żmij Jacek               UKS Kometa Gliwice   S2804824   NKl               
    Chilimoniuk Paweł        UKS Falenica Warszaw W83        NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M45         9.1km    0m 17k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Waluga Ireneusz          Stowarzyszenie Team  W0802692       28.47  +      0.00
  2.Nowak Remigiusz          KS Hades Poznań      P0200907       30.34  +      1.47
  3.Gorczyca Jacek           KS Hades Poznań      P0203305       30.44  +      1.57
  4.Kielak Sławomir          UKS Falenica Warszaw W83            33.28  +      4.41
  5.Becmer Dariusz           WKS Śląsk Wrocław    D9502148       34.49  +      6.02
  6.Towarek Ireneusz         UKS Kometa Gliwice   S2803358       35.02  +      6.15
  7.Dzik Mirosław            LKS Górzanka Nawojow K0101195       35.37  +      6.50
  8.Marszałek Waldemar       UKS Kometa Gliwice   S2804146       37.13  +      8.26
  9.Niewiarowski Andrzej     LKS Górzanka Nawojow K01            58.24  +     29.37
    Bergier Tomasz           WKS Wawel Kraków     K3003196   DNF               
 
Końcowe wyniki zawodów: M50         8.6km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Parfianowicz Ludomir     UNTS Warszawa        W8700101       32.20  +      0.00
  2.Wroniak Adam             Stowarzyszenie Team  W0802724       33.41  +      1.21
  3.Wąsiewicz Piotr          Stowarzyszenie Team  W0804081       35.49  +      3.29
  4.Urbaniak Krzysztof       Indywidualny Mazowsz W0000522       39.41  +      7.21
 
Końcowe wyniki zawodów: M55         8.6km    0m 18k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Łabuziński Sławomir      WKS Wawel Kraków     K3001409       33.44  +      0.00
  2.Skorupa Stanisław        UKS Kometa Gliwice   S2801005       43.17  +      9.33
  3.Janowski Piotr           KS Spójnia Warszawa  W8001526       43.26  +      9.42
    Niessner Piotr           WKS Wawel Kraków     K3002725   NKl               
 
Końcowe wyniki zawodów: M60-65      6.9km    0m 16k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Krochmal Andrzej         KS Spójnia Warszawa  W8000528       29.45  +      0.00
  2.Zdanowicz Jan            UKS Kometa Gliwice   S2800302       35.52  +      6.07
  3.Grabowicz Andrzej        WKS Wawel Kraków     K3000804       36.02  +      6.17
  4.Olbrycht Janusz          OLBnO                OLB00228       40.42  +     10.57
 
Końcowe wyniki zawodów: M70         5.8km    0m 14k  
---------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kruczek Stanisław        WKS Wawel Kraków     K3000830       31.34  +      0.00
  2.Janowski Konrad          KS Spójnia Warszawa  W8000525       34.45  +      3.11
  3.Włodarczyk Michał        KS Artemis Wrocław   D9200146       42.28  +     10.54